Zakład Opieki Zdrowotnej MIL-MED Gryfice.

Przychodnia MIL-MED

Slide background
Co cenią u nas pacjenci? MIL-MED Gryfice, ul. Ruta 8
Slide backgroundPoradnie Specjalistyczne

  Przychodnie w Gryficach: ul. Ks. Ruta 8  91 384 6850 oraz ul. Dworcowa 21/1  91 384 6855  Pn. - Pt. od 8:00 do 18:00. Rejestracja od godz. 8.00 

 

Na imprezę udaliśmy się dwoma firmowymi ambulansami. Nasi sympatyczni gospodarze obok wielu własnych atrakcji zaprosili też przedstawicieli policji i straży granicznej z radiowozami służbowymi. Dużo emocji nam wszystkim zapewnili dzielni strażacy, którzy demonstrowali swoje umiejętności z zakresu ratownictwa drogowego i uwalniania osób poszkodowanych z pojazdu wypadkowego.

Pokaz i pogadankę z praktycznym pokazem udzielania pierwszej pomocy przeprowadziła nasza sympatyczna ratowniczka Karolina Bartnicka, która szybko nawiązała kontakt z dziećmi i ich rodzicami. W edukacji zdrowotnej Pani Karolina wspierana była przez pielęgniarki z MIL-MEDu Mariolę Palicką i Annę Kunkel-Studniak.

Zwiedzanie ambulansów organizował nasz kierowca ratownik Wojciech Buta. Grupą medyczną MIL-MEDu kierował osobiście jej szef Adam Majewski. Wsparcia organizacyjnego udzielała na miejscu Joanna Manturuk – kierownik Działu oświaty i promocji zdrowia z MIL-MEDu.
Za zaproszenie do Słudwi dziękujemy i do zobaczenia na kolejnych społecznych imprezach.

Więcej zdjęć:

Administracja ZOZ MIL-MED w Gryficach.

Kontakt telefoniczny+48 91 384 68 50
Wyślij wiadomośćruta@mil-med.pl
Odwiedź nasul. Ks. Ruta 8, 72-300 Gryfice