Zakład Opieki Zdrowotnej MIL-MED Gryfice.

Przychodnia MIL-MED

Slide background
Co cenią u nas pacjenci? MIL-MED Gryfice, ul. Ruta 8
Slide backgroundPoradnie Specjalistyczne

  Przychodnie w Gryficach: ul. Ks. Ruta 8  91 384 6850 oraz ul. Dworcowa 21/1  91 384 6855  Pn. - Pt. od 8:00 do 18:00. Rejestracja od godz. 8.00 

 

Kierownikiem opieki pediatrycznej jest Pani doktor pediatra Magdalena Leśniak, która wraz z innymi lekarzami i pielęgniarkami z pasją i poświęceniem zajmuje się leczeniem najmłodszych pacjentów zdobywając ich zaufanie i wdzięczność.
Od miesiąca sierpnia 2015 r. dodatkowo opiekę pediatryczną w MIL-MEDzie sprawują lekarze ze szpitalnych oddziałów dziecięcych ze Szczecina. Oczywiście jest to poradnictwo bezpłatne realizowane w ramach podstawowej opieki zdrowotnej i umowy z NFZ. Jedynym warunkiem korzystania z naszego ośrodka pediatrycznego jest posiadanie deklaracji wyboru personelu medycznego.

Jako Przychodnia zadbaliśmy o poszerzenie oferty zdrowotnej dla wszystkich dzieci na warunkach komercyjnych ograniczając tym samym uciążliwe i kosztowne wyjazdy pacjentów do specjalistów w innych miastach. Są to porady lekarzy ze Szczecina, chirurga dziecięcego i neurochirurga doktora Pawła Małasiaka oraz lekarza endokrynologa dr n. med. Ryszarda Katronia.
Aktualnie prowadzimy rozmowy ze specjalistką z dziedziny okulistyki ze Szczecina, która specjalizuje się w leczeniu wad wzroku u dzieci i w tym leczenia zeza.

Poprawiamy estetykę naszego otoczenia. W sierpniu 2015 r. w czasie wakacji posiadane poczekalnie dla dzieci oraz dla dorosłych uzyskały nowe ławki w atrakcyjnych pomarańczowych barwach oraz piękne malunki na ścianach, które wykonała artystycznie Kornelia Pawlik studentka Akademii Sztuk Pięknych w Poznaniu, córka naszej pielęgniarki rodzinnej Ani Pawlik.
Uzyskane I miejsce w plebiscycie czytelników Głosu Szczecińskiego na najbardziej przyjazną przychodnię w 2014 i 2015 roku zobowiązuje nas do stałego podnoszenia jakości naszych usług.

Cieszymy się, że naszą Przychodnię odwiedzają dzieci z przedszkoli. Z zadowoleniem przyjmujemy zaproszenia naszych lekarzy i pielęgniarek do szkół, przedszkoli i lokalnych społeczności.

Pozostałe zdjęcia:

W planach MIL-MEDu kolejne oferty zdrowotne i nowe artykuły o naszych usługach. Zapraszamy.

Administracja ZOZ MIL-MED

Kontakt telefoniczny+48 91 384 68 50
Wyślij wiadomośćruta@mil-med.pl
Odwiedź nasul. Ks. Ruta 8, 72-300 Gryfice