Zakład Opieki Zdrowotnej MIL-MED Gryfice.

Przychodnia MIL-MED

Slide background
Co cenią u nas pacjenci? MIL-MED Gryfice, ul. Ruta 8
Slide backgroundPoradnie Specjalistyczne

  Przychodnie w Gryficach: ul. Ks. Ruta 8  91 384 6850 oraz ul. Dworcowa 21/1  91 384 6855  Pn. - Pt. od 8:00 do 18:00. Rejestracja od godz. 8.00 

 

 

Oczywiście dotyczy to tych rodzin, w których miłość okazywana jest sobie na co dzień. Tam gdzie blokowane są uczucia, ludzie nie lubią okazywania sobie bliskości, magia też znika. Może w pokoju jest piękna choinka, bo w końcu wszyscy mają, a w tym roku bombki są wyjątkowo piękne, to bez wzajemnej życzliwości nie ma świątecznej atmosfery, wzruszenia, łzy ledwo trzymającej się na rzęsie. Jest porządnie i smutno. Nie słychać śmiechu dzieci wyciągających z paczek zamówione u Mikołaja zabawki, tych samych dowcipów opowiadanych kolejny raz przez wujka Franka, zawodzącego głosu babci Zosi wyśpiewującej kolędy.

Może Święta nie muszą być takie piękne, odprasowane jak w telewizyjnej reklamie, przy nakrochmalonym obrusie i płonących długich białych świecach. Może wystarczy kilka ulubionych potraw, biały obrus i to, że popatrzymy na siebie z miłością, będziemy cieszyć się wspólnym spotkaniem, gadaniem bez ładu i składu, ale ze wzajemnym dla siebie szacunkiem, życzliwością, zrozumieniem. Może wtedy odnajdziemy sens Świąt i będziemy z radością czekać na następne.

Świąt pełnych wzruszeń, okazji do miłych spotkań, świątecznych smaków i zapachów oraz radosnych niespodzianek życzy Państwu

mgr Teresa Raczyńska

Dziękujemy Pani Teresie za rozmyślania o Świętach. Pani Teresa Raczyńska pracuje jako psycholog w naszym Zakładzie Opieki Zdrowotnej "MIL-MED" w Gryficach.

                                                        Kierownictwo ZOZ MIL-MED w Gryficach

                                                          

Kontakt telefoniczny+48 91 384 68 50
Wyślij wiadomośćruta@mil-med.pl
Odwiedź nasul. Ks. Ruta 8, 72-300 Gryfice