Zakład Opieki Zdrowotnej MIL-MED Gryfice.

Przychodnia MIL-MED

Slide background
Co cenią u nas pacjenci? MIL-MED Gryfice, ul. Ruta 8
Slide backgroundPoradnie Specjalistyczne

  Przychodnie w Gryficach: ul. Ks. Ruta 8  91 384 6850 oraz ul. Dworcowa 21/1  91 384 6855  Pn. - Pt. od 8:00 do 18:00. Rejestracja od godz. 8.00 

 

W wielu krajach – w tym także w Polsce - kompania nosi nazwę kampania „Białej Wstążki” i jest protestem przeciwko dyskryminacji i przemocy wobec kobiet i dziewcząt wynikającej z uwarunkowań historycznych, środowiskowych i społecznych.

Po co nosić białą wstążkę?
Noszenie białej wstążki ma być symbolem sprzeciwu wobec przemocy stosowanej przez mężczyzn wobec kobiet, a także osobistym zobowiązaniem noszącego ją mężczyzny, że nigdy nie będzie stosować, akceptować lub milczeć na temat przemocy wobec kobiet.

Pielęgniarki Rodzinne MIL-MEDu włączają się aktywnie w Kampanię Białej Wstążki.
W dniu 10 grudnia 2015 r. w godz. od 14.00 do 17.00 w gabinecie pielęgniarek rodzinnych MIL-MEDu będzie można bezpłatnie skorzystać z profilaktycznych badań pomiaru poziomu cukru we krwi, ciśnienia tętniczego krwi oraz przesiewowych badań słuchu. Będzie też można sprawdzić czy Państwa nazwisko znajduje się w bazie osób ubezpieczonych w Narodowym Funduszu Zdrowia.

Będzie można też zwiedzać nasze ambulanse medyczne i zapoznać się fachowym udzielaniem pierwszej pomocy przedlekarskiej w wykonaniu ratowników medycznych.

Serdecznie zapraszamy.
Kierownictwo ZOZ „MIL-MED.” w Gryficach

Kontakt telefoniczny+48 91 384 68 50
Wyślij wiadomośćruta@mil-med.pl
Odwiedź nasul. Ks. Ruta 8, 72-300 Gryfice