Zakład Opieki Zdrowotnej MIL-MED Gryfice.

Przychodnia MIL-MED

Slide background
Co cenią u nas pacjenci? MIL-MED Gryfice, ul. Ruta 8
Slide backgroundPoradnie Specjalistyczne

  Przychodnie w Gryficach: ul. Ks. Ruta 8  91 384 6850 oraz ul. Dworcowa 21/1  91 384 6855  Pn. - Pt. od 8:00 do 18:00. Rejestracja od godz. 8.00 

 

Naszej pielęgniarskiej aktywności sprzyja mądra polityka inwestycyjna Kierownictwa zakładu w nabywaniu nowoczesnych urządzeń z zakresu teleopieki czy szeroko rozumianej e-medycyny. Wykorzystujemy również nowe rozwiązania prawne dające pielęgniarkom nowe możliwości np. prawo samodzielnego wypisywania recept na niektóre leki.

Dla celów programu opracowane zostały w MIL-MEDzie wewnętrzne procedury opieki nad pacjentami jako formy porad pielęgniarskich i samodzielnej diagnostyki medycznej realizowanej stacjonarnie w przychodni oraz przez zespoły wyjazdowe w domach pacjentów pod nadzorem naszych lekarzy.

Szczególną troską obejmujemy tych pacjentów, którzy ze względu na swoje schorzenia nie mogą samodzielnie udać się do naszej Przychodni w celu wykonania podstawowych badań diagnostycznych.

Opiekunem merytorycznym programu jest lekarz internista Piotr Grybowski, który w MIL-MEDzie jako lekarz rodzinny opiekuje się szeroką rzeszą pacjentów. Wymieniony dr Piotr Grybowski w roku 2015 zdobył zaszczytny tytuł najpopularniejszego lekarza w plebiscycie czytelników „Głosu Szczecińskiego”.
Lekarz Piotr Grybowski jest wybitnym praktykiem kardiologicznym. Jako lekarz przez 8 lat pracował na oddziale kardiologicznym szpitala wojewódzkiego.

Do wyłącznej dyspozycji pielęgniarek wydzielone zostały specjalnie oznakowane samochody osobowe i ambulanse medyczne dla zespołów wyjazdowych a w Przychodni rodzinnej gabinet porad pielęgniarskich, gabinet do szczepień i zabiegów oraz laboratorium z punktem pobierania materiałów do badań diagnostycznych.

Specjalizowana opieka pielęgniarek MIL-MEDu jest organizacyjnym dopełnieniem kompleksowego świadczenia usług medycznych przez Zakład Opieki Zdrowotnej „MIL-MED w Gryficach. Przypomnijmy, że są to świadczenia bezpłatne, finansowane przez Narodowy Fundusz Zdrowia. Świadczymy usługi lekarzy rodzinnych, pielęgniarek rodzinnych, pielęgniarskiej opieki długoterminowej domowej, hospicjum domowego oraz transportu medycznego.

Zapraszamy do współpracy.

Administracja ZOZ „MIL-MED” w Gryficach

Kontakt telefoniczny+48 91 384 68 50
Wyślij wiadomośćruta@mil-med.pl
Odwiedź nasul. Ks. Ruta 8, 72-300 Gryfice