Zakład Opieki Zdrowotnej MIL-MED Gryfice.

Przychodnia MIL-MED

Slide background
Co cenią u nas pacjenci? MIL-MED Gryfice, ul. Ruta 8
Slide backgroundPoradnie Specjalistyczne

  Przychodnie w Gryficach: ul. Ks. Ruta 8  91 384 6850 oraz ul. Dworcowa 21/1  91 384 6855  Pn. - Pt. od 8:00 do 18:00. Rejestracja od godz. 8.00 

 

Przypomnijmy nasze dotychczasowe osiągnięcia w opiece nad dziećmi.
W MIL-MEDzie stworzyliśmy przyjazną Poradnię dla najmłodszych pacjentów, tak aby wizyta była nie tylko profesjonalna medycznie ale również nie stresująca. Zapewniamy dzieciom najlepszą podstawową opieką medyczną w miłej atmosferze i przyjaznym wnętrzu z motywami bajkowymi na ścianach oraz kącikiem zabaw. Powoduje to, że wizyty u lekarza nie kojarzą się negatywnie. Opiekunowie dzieci często korzystają też z naszego kącika do przebierania niemowląt.
Bardzo ważnym rozwiązaniem architektonicznym jest wydzielona części przychodni do badania dzieci zdrowych i wykonywania szczepień.

Kierownikiem opieki pediatrycznej jest Pani doktor pediatra Magdalena Leśniak, która wraz z innymi lekarzami i pielęgniarkami z pasją i poświęceniem zajmuje się leczeniem najmłodszych pacjentów zdobywając ich zaufanie i wdzięczność.
Od sierpnia 2015 r. dodatkowo opiekę pediatryczną w MIL-MEDzie sprawują lekarze ze szpitalnych oddziałów dziecięcych ze Szczecina. Oczywiście jest to poradnictwo bezpłatne realizowane w ramach podstawowej opieki zdrowotnej i umowy z NFZ.
Uzyskane I miejsce w plebiscycie czytelników Głosu Szczecińskiego na najbardziej przyjazną przychodnię w 2014 i 2015 roku zobowiązuje nas do stałego podnoszenia jakości naszych usług.
Cieszymy się, że wraz z zatrudnieniem nowego lekarza rodzinnego – pediatry możemy ponownie przyjmować zapisy do naszych lekarzy. Zapraszamy do nas.

Administracja ZOZ MIL-MED

Kontakt telefoniczny+48 91 384 68 50
Wyślij wiadomośćruta@mil-med.pl
Odwiedź nasul. Ks. Ruta 8, 72-300 Gryfice