Zakład Opieki Zdrowotnej MIL-MED Gryfice.

Przychodnia MIL-MED

Slide background
Co cenią u nas pacjenci? MIL-MED Gryfice, ul. Ruta 8
Slide backgroundPoradnie Specjalistyczne

  Przychodnie w Gryficach: ul. Ks. Ruta 8  91 384 6850 oraz ul. Dworcowa 21/1  91 384 6855  Pn. - Pt. od 8:00 do 18:00. Rejestracja od godz. 8.00 

 

Ale, gdy na niebie pojawia się pierwsza gwiazdka, wszystko jakimś cudem trafia na swoje miejsce. Rodzina zgodnie zasiada przy stole. Potrawy mają właśnie ten wymarzony smak, o jaki nam chodziło. W świetle choinkowych lampek odświeżone stroje wyglądają odświętnie. Dzieci są skupione w oczekiwaniu na Mikołaja. I ta chwila jest lepsza niż w reklamie, bo nasza własna. Warto ją przeżyć świadomie i docenić wkład dzieci w przygotowanie choinkowych ozdób, bo są inne, wyjątkowe, nikt nie ma takich samych. Warto pochwalić mamę za przygotowanie smacznych potraw, bo nikt tak nie potrafi dogodzić naszym podniebieniom jak ona. I jeszcze tata. Też potrzebuje pochwały za udział w świątecznych zakupach, porządkach. Nie trzeba wielkich słów, ale wzajemna życzliwość , wyrozumiałość, przyjazne, ciepłe gesty zapewnią świąteczną atmosferę. I może nawet wybaczymy aurze brak śniegu. A może będziemy mieli gwiazdkowy prezent w postaci białego puchu.

Niech te nadchodzące święta Bożego Narodzenia przyniosą Państwu wiele radości ze wspólnie spędzonego czasu w rodzinnej atmosferze i tyle pozytywnej energii, aby starczyło na cały następny rok.

mgr Teresa Raczyńska – psycholog Zakładu Opieki Zdrowotnej „MIL-MED” 

Kontakt telefoniczny+48 91 384 68 50
Wyślij wiadomośćruta@mil-med.pl
Odwiedź nasul. Ks. Ruta 8, 72-300 Gryfice