Zakład Opieki Zdrowotnej MIL-MED Gryfice.

Przychodnia MIL-MED

Slide background
Co cenią u nas pacjenci? MIL-MED Gryfice, ul. Ruta 8
Slide backgroundPoradnie Specjalistyczne

  Przychodnie w Gryficach: ul. Ks. Ruta 8  91 384 6850 oraz ul. Dworcowa 21/1  91 384 6855  Pn. - Pt. od 8:00 do 18:00. Rejestracja od godz. 8.00 

 

Zapraszamy do skorzystania z bogatej oferty firmy. Nasza działalność polega na świadczeniu usług pielęgniarskich w przychodni oraz w domu pacjenta, w atmosferze spokoju i w otoczeniu najbliższej rodziny. Tym samym pacjent w komfortowych warunkach ogniska domowego wraca do sił i zdrowia.

• Oferujemy m. innymi pobranie krwi do badań analitycznych, wykonywanie zastrzyków (iniekcje podskórne, domięśniowe, dożylne, podłączenie kroplówek), zmianę opatrunków, cewnikowanie, zdejmowanie szwów.
• Posiadamy do wypożyczania koncentratory tlenu do tlenoterapii domowej
• Świadczymy również usługi transportu chorych na terenie Gryfic oraz całego kraju.
• Firma nasza bazuje na najlepiej wyszkolonym personelu z wysoką kulturą osobistą. Wszyscy pracownicy posiadają odpowiednie kwalifikacje i doświadczenie w pracy w służbie zdrowia.

Uwaga! Nowość w naszej ofercie

• Mamy przyjemność poinformować Państwa o nowej usłudze w naszej ofercie - badanie ekg w domu pacjenta. Badanie wykonywane jest na sprzęcie najwyższej klasy - aparacie AsCARD Grey v.07.202. Jest to 12-kanałowy elektrokardiograf posiadający unikalne rozwiązanie umożliwiające wysyłanie dokumentacji medycznej oraz zapisów badań EKG na dowolną skrzynkę odbiorczą e-mail lub inny aparat EKG.
• Istnieje możliwość wykonania badania przez naszą pielęgniarkę w domu pacjenta, wówczas interpretacja wyników zostanie wykonana przez naszego lekarza w czasie rzeczywistym w trybie usługi e-medycyny.

Administracja ZOZ „MIL-MED.” w Gryficach

Kontakt telefoniczny+48 91 384 68 50
Wyślij wiadomośćruta@mil-med.pl
Odwiedź nasul. Ks. Ruta 8, 72-300 Gryfice