Zakład Opieki Zdrowotnej MIL-MED Gryfice.

Przychodnia MIL-MED

Slide background
Co cenią u nas pacjenci? MIL-MED Gryfice, ul. Ruta 8
Slide backgroundPoradnie Specjalistyczne

  Przychodnie w Gryficach: ul. Ks. Ruta 8  91 384 6850 oraz ul. Dworcowa 21/1  91 384 6855  Pn. - Pt. od 8:00 do 18:00. Rejestracja od godz. 8.00 

 

 

Nawet jak wyjeżdżamy na wakacje, to ciągle coś robimy, zwiedzamy, zaliczamy ciekawe miejsca, ciągle w biegu. Teraz mamy czas. Czas na to, żeby odpocząć w ciszy, skupieniu, zadumie. Nic nas nie goni. Korzystajmy, więc z tego czasu. Wsłuchujmy się w nasze ciało, bo ono jest bardzo mądre i podpowie nam, czego najbardziej potrzebujemy. Nie dopuszczamy tej myśli do głowy, ale my tez możemy zachorować. Jeżeli tak się stanie, warto wtedy zaufać swojej intuicji i wykorzystać wszystkie możliwości leczenia. Mamy prawo do zrobienia sobie testów, a potem do specjalistycznej opieki.

Jeżeli sami mamy takie poczucie, że czujemy się wyjątkowo źle i może to być zakażenie koronawirusem, to należy to sprawdzić. Nie tylko dla siebie, ale dla wszystkich wokół. W sytuacji niepewności, zagrożenia może niezbyt to łatwe, może będziemy mieć kontakt z osobami równie zdenerwowanymi jak my, warto stawić temu czoło i zawalczyć o siebie. Pamiętajmy o tym, że nikomu nie zależy na naszym zdrowiu tak bardzo, jak nam samym.

mgr Teresa Raczyńska

Psycholog Zakładu Opieki Zdrowotnej MIL-MED w Gryficach

Kontakt telefoniczny+48 91 384 68 50
Wyślij wiadomośćruta@mil-med.pl
Odwiedź nasul. Ks. Ruta 8, 72-300 Gryfice