Zakład Opieki Zdrowotnej MIL-MED Gryfice.

Przychodnia MIL-MED

Slide background
Co cenią u nas pacjenci? MIL-MED Gryfice, ul. Ruta 8
Slide backgroundPoradnie Specjalistyczne

  Przychodnie w Gryficach: ul. Ks. Ruta 8  91 384 6850 oraz ul. Dworcowa 21/1  91 384 6855  Pn. - Pt. od 8:00 do 18:00. Rejestracja od godz. 8.00 

 

Czy ograniczenia są dobrym pomysłem w takiej sytuacji ? Może warto pobudzić nasz umysł do kreatywności i zamiast ograniczać materiał konieczny do zdania egzaminu maturalnego, czy końcowego w szkole podstawowej,  nauczyć się zdobywać wiedzę umiejętności innymi , bardziej skutecznymi metodami, ekonomiczniej wykorzystywać czas przeznaczony na naukę. Jeżeli teraz sobie odpuścimy, to tych strat nie da się chyba już nadrobić. Tracą i młodsi i starsi. Jeżeli pandemia potrwa dłużej, to nie można odkładać życia na później. Te lata już nie wrócą. Trzeba je zacząć wykorzystywać efektywnie.

W ramach tego, co można, da się wiele zrobić i mimo pewnych ograniczeń można cieszyć się życiem. Na pewno coś wymyślimy i będziemy nasze pomysły realizować. Każda próba nas rozwija i przybliża do osiągnięcia celu. Pobudzony umysł będzie nam dłużej służył, a i ciało postara się za nim nadążyć. Można zacząć od przygotowania świąt. Warto rozejrzeć się za dekoracjami, prezentami, przygotować menu. W skromniejszym gronie, ale święta będą i być może łatwiej będzie w tych okolicznościach usłyszeć to, co mają nam do powiedzenia nasi najbliżsi, lepiej ich poznać. Powodzenia.

Zdrowych, kreatywnych Świąt Bożego Narodzenia życzy Teresa Raczyńska.

Psycholog Zakładu Opieki Zdrowotnej  MIL-MED w Gryficach

Kontakt telefoniczny+48 91 384 68 50
Wyślij wiadomośćruta@mil-med.pl
Odwiedź nasul. Ks. Ruta 8, 72-300 Gryfice