Zakład Opieki Zdrowotnej MIL-MED Gryfice.

Przychodnia MIL-MED

Slide background
Co cenią u nas pacjenci? MIL-MED Gryfice, ul. Ruta 8
Slide backgroundPoradnie Specjalistyczne

  Przychodnie w Gryficach: ul. Ks. Ruta 8  91 384 6850 oraz ul. Dworcowa 21/1  91 384 6855  Pn. - Pt. od 8:00 do 18:00. Rejestracja od godz. 8.00 

 

W czasie szczepień przeciwko Covid-19  w Przychodni może jednocześnie przebywać ograniczona liczba osób szczepionych. Ruchem pacjentów kieruje personel Punktu Szczepień.

Do szczepień zgłaszają się osoby zdrowe  z wypełnioną i podpisaną ankietą.  Ankietę można pobrać i  wypełnić w Przychodni.

Osoby towarzyszące osobom szczepionym prosimy o  pozostawanie  na zewnątrz Przychodni.

 Informujemy, że osoby udają się do punktu szczepień chodnikiem przeznaczonym dla osób niepełnosprawnych tworząc kolejkę osób oczekujących.  W kolejce zewnętrznej oraz w Przychodni należy przebywać w maseczce ochronnej oraz zachować  bezpieczną odległość około  2 metrów wobec innych osób. Po wejściu do Przychodni należy zdezynfekować dłonie korzystając z automatycznego dozownika.

Proces szczepienia obejmuje: rejestrację, kwalifikację medyczną i szczepienie. Po zaszczepieniu należy opóźnić swoje  wyjście o minimum 15 minut. Wszelkie niepokojące objawy zdrowotne  należy zgłaszać personelowi medycznemu Przychodni przed jej opuszczeniem .

W Przychodni obowiązuje jednokierunkowy ruch pacjentów zgodnie z wewnętrznym oznakowaniem.

Wyjście po szczepieniu odbywa się schodami z boku budynku.

Administracja ZOZ MIL-MED Gryfice

Kontakt telefoniczny+48 91 384 68 50
Wyślij wiadomośćruta@mil-med.pl
Odwiedź nasul. Ks. Ruta 8, 72-300 Gryfice