Zakład Opieki Zdrowotnej MIL-MED Gryfice.

Przychodnia MIL-MED

Slide background
Co cenią u nas pacjenci? MIL-MED Gryfice, ul. Ruta 8
Slide backgroundPoradnie Specjalistyczne

  Przychodnie w Gryficach: ul. Ks. Ruta 8  91 384 6850 oraz ul. Dworcowa 21/1  91 384 6855  Pn. - Pt. od 8:00 do 18:00. Rejestracja od godz. 8.00 

 

Te potrawy są przygotowywane głównie dla niespodziewanych gości, a tych jest teraz coraz mniej. Wszyscy mają swoje plany, zobowiązania. Nawet jak wpadną do nas w święta, to tylko na chwilę i nie po to, by jeść, bo przeważnie są najedzeni, ale po to by porozmawiać, powspominać, pożartować, nacieszyć się obecnością ludzi, na których nam zależy. W tym roku wybierzmy ze świąt to, co dla nas najważniejsze, najlepsze i już cieszmy się świąteczną atmosferą ze spokojem wybierając prezenty, robiąc świąteczne zakupy, wyobrażając sobie jak to wszystko „zagra” podczas wigilijnej kolacji. I nie musi być idealnie, jak w świątecznej reklamie, ale ma być tak jak my lubimy, serdecznie, swojsko i swobodnie. Bez napięć, bez stresu, bez nadmiernych oczekiwań.

Spokojnych, Świąt Bożego Narodzenia, pełnych zrozumienia i miłości
życzy Państwu
Teresa Raczyńska


Pani mgr Teresa Raczyńska jest psychologiem w ZOZ MIL-MED Gryfice.
Dołączamy się do życzeń pięknego przeżywania Świąt Bożego Narodzenia przez pacjentów i personel naszych Przychodni MIL-MED.
Administracja ZOZ MIL-MED Gryfice

Kontakt telefoniczny+48 91 384 68 50
Wyślij wiadomośćruta@mil-med.pl
Odwiedź nasul. Ks. Ruta 8, 72-300 Gryfice