Zakład Opieki Zdrowotnej MIL-MED Gryfice.

Przychodnia MIL-MED

Slide background
Co cenią u nas pacjenci? MIL-MED Gryfice, ul. Ruta 8
Slide backgroundPoradnie Specjalistyczne

  Przychodnie w Gryficach: ul. Ks. Ruta 8  91 384 6850 oraz ul. Dworcowa 21/1  91 384 6855  Pn. - Pt. od 8:00 do 18:00. Rejestracja od godz. 8.00 

 


    Tym razem Miłych Gości w naszej Przychodni przywitał Kierownik Adam Majewski w obecności lekarza rodzinnego Rafała Grzegorczyka i pielęgniarek Danuty Makowicz i Haliny Borkowskiej. Zapoznano uczestników konferencji z profilami prowadzonych usług medycznych przez nasz zakład. Słuchacze szczególnie chętnie interesowali się naszym Hospicjum Domowym i Pielęgniarską Długoterminową Opieką Domową. Przychodnia  ponadto przygotowała wystawę posiadanego sprzętu diagnostycznego, ratunkowego i pomocniczego wykorzystywanego w pracy Przychodni Rodzinnej „MIL-MED”.
    Młodzież w bardzo ambitny sposób przedstawiła problematykę związaną z profilaktyką chorób nowotworowych. Na zakończenie zajęć odbyła się krótka dyskusja z naszym personelem medycznym i wykonano pamiątkowe zdjęcia.      
    Uczniowie naszego LO im. Bolesława  Chrobrego edukując lokalne społeczeństwo  przyczyniają się do zwiększania świadomości mieszkańców powiatu gryfickiego na temat chorób nowotworowych. Pracownicy Zakładu Opieki Zdrowotnej „MIL-MED” chętnie włączyli się już po raz trzeci w realizację programu i tym razem trzymają mocno kciuki za naszą zdolną gryficką młodzież.

http://www.mamhakanaraka.pl/profile/team/304
                                                                 
                                                                        ZOZ „MIL-MED” 

Kontakt telefoniczny+48 91 384 68 50
Wyślij wiadomośćruta@mil-med.pl
Odwiedź nasul. Ks. Ruta 8, 72-300 Gryfice