Zakład Opieki Zdrowotnej MIL-MED Gryfice.

Przychodnia MIL-MED

Slide background
Co cenią u nas pacjenci? MIL-MED Gryfice, ul. Ruta 8
Slide backgroundPoradnie Specjalistyczne

  Przychodnie w Gryficach: ul. Ks. Ruta 8  91 384 6850 oraz ul. Dworcowa 21/1  91 384 6855  Pn. - Pt. od 8:00 do 18:00. Rejestracja od godz. 8.00 

 


   Naszą dewizą realizowaną na co dzień jest autentyczna pomoc pacjentom. Temu celowi służy szeroki zakres świadczonych usług. Są to świadczenia lekarzy rodzinnych, pielęgniarek rodzinnych, pielęgniarskiej długoterminowej opieki domowej, hospicjum domowego. Wykonujemy też zlecenia transportu nowoczesnym ambulansem medycznym. Wszyscy zatrudnieni u nas lekarze posiadają tytuły specjalistów z medycyny. Pani Leśniak Magdalena jest specjalistką z pediatrii, a lekarze Grybowski Piotr i Grzegorczyk Rafał są specjalistami chorób wewnętrznych. Nasi  lekarze rodzinni posiadają ponadto bogate doświadczenie w pracy na oddziałach szpitalnych.


    Dużym atutem naszej Przychodni jest zespół profesjonalnych pielęgniarek, które z pełnym poświęceniem wykonują swoje świadczenia medyczne tak na miejscu jak i w domach pacjentów. Do wykonywania zadań w terenie posiadają do własnej dyspozycji  trzy  samochody osobowe z kierowcami  i ambulans medyczny.  


    Wprowadzenie rejestracji pacjentów  w oparciu o kryteria medyczne pozwala nam rozpoznawać problemy zdrowotne a następnie przygotowywać pacjentów do wizyt lekarskich oferując im wszystkie wymienione wcześniej możliwości obsługi i diagnostyki.  W ten sposób część pacjentów zostanie  przygotowana do  porady lekarskiej poprzez ukierunkowaną diagnostykę czy udzielone porady pielęgniarskie z elementami profilaktyki. Chcemy odciążyć naszych lekarzy od niektórych czynności administracyjnych po to, by cały swój cenny czas poświęcali na leczenie.   Mamy nadzieję, że wprowadzone zmiany korzystnie  odczują  nasi pacjenci oraz sami lekarze.


    Zmiany w rejestracji pacjentów przybliżają nas do wdrożenia  elektronicznej dokumentacji medycznej oraz planowanego przez Ministerstwo Zdrowia zwiększenia dla  lekarzy rodzinnych zadań z zakresu opieki specjalistycznej.   

Zapraszamy do Przychodni rodzinnej „MIL-MED.”

Kontakt telefoniczny+48 91 384 68 50
Wyślij wiadomośćruta@mil-med.pl
Odwiedź nasul. Ks. Ruta 8, 72-300 Gryfice