Zakład Opieki Zdrowotnej MIL-MED Gryfice.

Przychodnia MIL-MED

Slide background
Co cenią u nas pacjenci? MIL-MED Gryfice, ul. Ruta 8
Slide backgroundPoradnie Specjalistyczne

  Przychodnie w Gryficach: ul. Ks. Ruta 8  91 384 6850 oraz ul. Dworcowa 21/1  91 384 6855  Pn. - Pt. od 8:00 do 18:00. Rejestracja od godz. 8.00 

 

Fot. Wernisaż w Gryfickim Domu Kultury, autorka prac Kornelia Pawlik

Większość jej prac prezentowanych na wystawie to malarstwo, przede wszystkim żywa i martwa natura, ale także autoportrety. Najbardziej interesuje ją jednak nowoczesny design. Jak sama mówi o sobie chciałaby w przyszłości projektować meble, a inspiracją jest dla niej XX-wieczna szkoła „Bauhaus”, która charakteryzuje się czystą, zgeometryzowaną formą. Próbkę jej możliwości projektanckich można obejrzeć na naszej wystawie.

Praca dyplomowa autorki – krzesło „Tape” czasowo zajmuje honorowe miejsce w naszej galerii, stylizowanym na kącik odpoczynku w kobiecym pokoju. A jak otwieraliśmy wystawę? Przede wszystkim z ogromnym wzruszeniem. Artystka nie chciała zbyt wiele mówić o sobie, bo jest bardzo skromną osobą. Skupiła się na podziękowaniach za wspieranie jej talentu: rodzinie, przyjaciołom i nauczycielom. Wśród gości nie zabrakło przedstawicieli przychodni Mil-Med w Gryficach, w której Kornelia wystawiała już swoje prace oraz przedstawicieli gminy. Wszyscy jednak zgodnie przyznali, że autorka ma ogromny potencjał i życzyli spełnienia marzeń, a przede wszystkim, co uznali za pewne, powodzenia na egzaminie kwalifikacyjnym na wyższą uczelnię.

Dołączamy się do tych życzeń i zapraszamy wszystkich chętnych do obejrzenia wystawy, która czynna jest do ósmego czerwca w Muzeum i Galerii „Brama” w Gryficach.”
Zapraszamy na wystawę naszej  Artystki Kornelii – jeszcze tylko do 8 czerwca.

Źródło informacji, zdjęcia: Gryficki Dom Kultury

mgr Joanna Manturuk – Kierownik Działu Oświaty i promocji zdrowia ZOZ MIL-MED

Kontakt telefoniczny+48 91 384 68 50
Wyślij wiadomośćruta@mil-med.pl
Odwiedź nasul. Ks. Ruta 8, 72-300 Gryfice