Zakład Opieki Zdrowotnej MIL-MED Gryfice.

Przychodnia MIL-MED

Slide background
Co cenią u nas pacjenci? MIL-MED Gryfice, ul. Ruta 8
Slide backgroundPoradnie Specjalistyczne

  Przychodnie w Gryficach: ul. Ks. Ruta 8  91 384 6850 oraz ul. Dworcowa 21/1  91 384 6855  Pn. - Pt. od 8:00 do 18:00. Rejestracja od godz. 8.00 

 

Warsztaty  medyczne pracowników Urzędu Miejskiego w Trzebiatowie rozpoczął Adam Majewski przedstawiając uczestników szkolenia oraz zapoznając z planem i celem szkolenia. Następnie wystąpił  lekarz rodzinny  Piotr Grybowski, który w sposób przystępny i ciekawy przybliżył problematykę udzielania pierwszej pomocy medycznej przedlekarskiej. Pani ratownik medyczny Karolina Bartnicka prowadziła zajęcia z praktycznego prowadzenia czynności udzielania pierwszej pomocy na fantomach osoby dorosłej oraz niemowlęcia. Zademonstrowany został również pokaz udzielania pierwszej pomocy z użyciem defibrylatora typu AED, który głosem instruował, co i jak należy wykonywać. Wszystkie elementy pokazów i ćwiczeń praktycznych na bieżąco omawiał dr Piotr Grybowski.

Pozostałe zdjęcia:

Dodatkowo dla wszystkich chętnych uczestników szkolenia pielęgniarki ZOZ „MIL-MED” prowadziły profilaktykę zdrowia. Uczestnikom szkolenia mierzono wagę i wzrost , obliczany był współczynnik BMI, dokonywano pomiarów ciśnienia tętniczego krwi i szybkości tętna. Jednak niewątpliwym hitem spotkania pracowników Urzędu Miejskiego w Trzebiatowie z pracownikami ZOZ „MIL-MED” były wykonywane badania EKG i ich bieżąca indywidualna interpretacja przez dr Piotra Grybowskiego. Przypomnijmy fakt dużego doświadczenia kardiologicznego Pana Grybowskiego,  który będąc lekarzem internistą przez 8 lat pracował na oddziale kardiologicznym w szpitalu wojewódzkim.
Same badania EKG dodawały wielu dodatkowych emocji, gdyż były wykonywane w ambulansie medycznym.
Wysoko oceniamy zaangażowanie uczestników szkolenia. Życzymy wszystkim dużo zdrowia, spokojnej pracy a wypoczywającym bezpiecznych wakacji.

Administracja  ZOZ „MIL-MED.” w Gryficach

Kontakt telefoniczny+48 91 384 68 50
Wyślij wiadomośćruta@mil-med.pl
Odwiedź nasul. Ks. Ruta 8, 72-300 Gryfice