Zakład Opieki Zdrowotnej MIL-MED Gryfice.

Przychodnia MIL-MED

Slide background
Co cenią u nas pacjenci? MIL-MED Gryfice, ul. Ruta 8
Slide backgroundPoradnie Specjalistyczne

  Przychodnie w Gryficach: ul. Ks. Ruta 8  91 384 6850 oraz ul. Dworcowa 21/1  91 384 6855  Pn. - Pt. od 8:00 do 18:00. Rejestracja od godz. 8.00 

 

 Uroczystość zaszczycili swoją obecnością  zaproszeni  goście, pracownicy przychodni oraz grono przyjaciół. Szczególną radość swoim przybyciem sprawili goście ze Szczecina – s. Miriam z Sanktuarium Fatimskiego na Osiedlu Słonecznym oraz dr Jadwiga Zwiegincew – twórczyni medycyny paliatywnej w województwie zachodniopomorskim i w tym naszego Hospicjum domowego w Gryficach.

Wybór Kościoła w Wyszoborze na nasze uroczystości nie był przypadkowy. Proboszcz ks. Ryszard Raczkiewicz od kilku lat otacza opieką duchową  działania naszego Hospicjum domowego i pracowników medycznych. Zatem w skupieniu  wysłuchaliśmy pouczającej, okolicznościowej homilii ks. Ryszarda skierowanej do lekarzy, pielęgniarek, ratowników medycznych oraz pracowników administracji służby zdrowia. Za stałą opiekę duchową ks. Ryszardowi serdecznie dziękujemy.
W części mniej formalnej spotkaliśmy się na uroczystym obiedzie w czasie którego składaliśmy  sobie życzenia i dzielili wigilijnym opłatkiem. Panowała radosna i rodzinna atmosfera. Na koniec wykonaliśmy grupowe, pamiątkowe zdjęcia. Wszystkim uczestnikom uroczystości za swój udział serdecznie dziękujemy.

Administracja ZOZ „MIL-MED”

 

Kontakt telefoniczny+48 91 384 68 50
Wyślij wiadomośćruta@mil-med.pl
Odwiedź nasul. Ks. Ruta 8, 72-300 Gryfice