Zakład Opieki Zdrowotnej MIL-MED Gryfice.

Przychodnia MIL-MED

  Zapraszamy osoby urodzone w roku 1964, 1969, 1974, 1979, 1984 do udziału w bezpłatnym programie profilaktycznym chorób układu krążenia. Szczegółowe informacje bezpośrednio w naszej przychodni, lub pod numerem tel. 91 384 6850. Serdecznie zapraszamy! 

   Przychodnia  MIL-MED Gryfice, ul. Księdza Ruta 8      Poniedziałek - Piątek od godz. 7:15 do 18:00      Rejestracja od godz. 8.00 tel. 91 384 68 50

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Informujemy sympatyków naszej Przychodni rodzinnej „MIL-MED”, że w środę 12 sierpnia, gościliśmy u siebie liczną grupę dzieci z Prywatnego Przedszkola Językowego Cool Kids z Gryfic.

Spotkanie miało miejsce na dziedzińcu naszej przychodni. Dzieciom bardzo podobały się namalowane na płocie obrazki z dziecięcych bajek. Dodać trzeba, że artystycznie wykonane malunki to zasługa Kornelii Pawlik z Gryfic, córki naszej pielęgniarki Pani Ani. 

 

Atrakcją spotkania był pokaz naszego nowocześnie wyposażonego ambulansu medycznego.
Celem udanego spotkania była profilaktyka zdrowia i kształtowanie świadomości zdrowotnej u naszych najmłodszych przyjaciół.

Pracownikom Prywatnego Przedszkola Językowego Cool Kids w Gryficach, naszemu personelowi medycznemu a przede wszystkim dzieciom serdecznie dziękujemy za sympatyczne spotkanie, które przyczyniło się do poznania specyfiki pracy lekarzy, pielęgniarek i ratowników medycznych w opiece nad osobami chorymi.

Pozostałe zdjęcia:


mgr Joanna Manturuk – kierownik Działu oświaty i promocji zdrowia ZOZ MIL-MED w Gryficach

Kontakt telefoniczny+48 91 384 68 50
Wyślij wiadomośćmilmed@op.pl
Odwiedź nasul. Ks. Ruta 8, 72-300 Gryfice