Zakład Opieki Zdrowotnej MIL-MED Gryfice.

Przychodnia MIL-MED

  Nasz Punkt szczepień COVID19 czynny. Prowadzimy zapisy chętnych – tel. 91 384 6850 i 91 384 6855. Zapraszamy.  

  Przychodnie w Gryficach: ul. Ks. Ruta 8  91 384 6850 oraz ul. Dworcowa 21/1  91 384 6855  Pn. - Pt. od 8:00 do 18:00. Rejestracja od godz. 8.00 

 

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Ucieszyliśmy się, że 1 kwietnia w piątek, grupa dzieci z Prywatnego Przedszkola Językowego Cool Kids z Gryfic wybrały się do naszej Przychodni rodzinnej MIL-MED na wiosenną wycieczkę.

Dzieci z zaciekawieniem zwiedzały naszą Przychodnię Rodzinną MIL-MED Tradycyjnie bardzo podobały się przedszkolakom namalowane w poczekalni dla dzieci zdrowych obrazki z dziecięcych bajek. Dodać trzeba, że artystycznie wykonane malunki to zasługa Kornelii Pawlik z Gryfic, córki naszej pielęgniarki Pani Ani. Z zebranymi dziećmi w naszej Sali konferencyjnej pielęgniarki MIL-MEDu w atrakcyjny sposób dzieliły się wiedza na temat profilaktyki zdrowia i kształtowania świadomości zdrowotnej u naszych najmłodszych przyjaciół.

Atrakcją spotkania było też zwiedzanie naszych nowocześnie wyposażonych ambulansów medycznych na placu wewnętrznym MIL-MEDu.
Pracownikom Prywatnego Przedszkola Językowego Cool Kids w Gryficach, naszemu personelowi medycznemu a przede wszystkim dzieciom serdecznie dziękujemy za sympatyczne spotkanie, które przyczyniło się do poznania specyfiki pracy lekarzy, pielęgniarek i ratowników medycznych w opiece nad osobami chorymi.

mgr Joanna Manturuk – kierownik Działu oświaty i promocji zdrowia ZOZ MIL-MED w Gryficach

Pozostałe zdjęcia:

Fot. MIL-MED

Kontakt telefoniczny+48 91 384 68 50
Wyślij wiadomośćruta@mil-med.pl
Odwiedź nasul. Ks. Ruta 8, 72-300 Gryfice