Zakład Opieki Zdrowotnej MIL-MED Gryfice.

Przychodnia MIL-MED

  Nasz Punkt szczepień COVID19 czynny. Prowadzimy zapisy chętnych – tel. 91 384 6850 i 91 384 6855. Zapraszamy.  

  Przychodnie w Gryficach: ul. Ks. Ruta 8  91 384 6850 oraz ul. Dworcowa 21/1  91 384 6855  Pn. - Pt. od 8:00 do 18:00. Rejestracja od godz. 8.00 

 

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Z zadowoleniem informujemy pacjentów, że w naszej Przychodni rodzinnej „MIL-MED.” rozpoczęła pracę lekarz pediatra Aleksandra Miczko.

Pani Doktor posiada specjalizację z pediatrii. Posiada ogromne doświadczenie w leczeniu i profilaktyce zdrowia dzieci. Swoją pracę pediatryczną wykonuje bardzo sumiennie i z pasją. W MIL-MEDzie rozpoczęła pracę w pełnym wymiarze godzin pracy z codzienną dostępnością dla pacjentów. Wraz z zatrudnieniem kolejnego lekarza pediatry stajemy się autentycznym liderem opieki pediatrycznej w rejonie ze stałym dostępem do lekarza pediatry w godzinach pracy przychodni.

Pani Doktor informuje, że warunkiem korzystania z opieki lekarskiej w MIL-MEDzie jest konieczność podpisania nowych deklaracji NFZ. A my informujemy, że świadczymy usługi medyczne w sposób kompleksowy. I są usługi lekarzy rodzinnych, pielęgniarek rodzinnych i zakresu szczepień profilaktycznych. Posiadamy własny nowoczesny transport medyczny. 

Warto wiedzieć, że dla najbardziej chorych pacjentów powiatu gryfickiego prowadzimy Hospicjum domowe i świadczymy pielęgniarską długoterminową opiekę domową.

Przypomnijmy nasze dotychczasowe osiągnięcia w opiece nad dziećmi.
W MIL-MEDzie stworzyliśmy przyjazną Poradnię dla najmłodszych pacjentów, tak aby wizyta była nie tylko profesjonalna medycznie ale również nie stresująca. Zapewniamy dzieciom najlepszą podstawową opieką medyczną w miłej atmosferze i przyjaznym wnętrzu z motywami bajkowymi na ścianach oraz kącikiem zabaw. Powoduje to, że wizyty u lekarza nie kojarzą się negatywnie. Opiekunowie dzieci często korzystają też z naszego kącika do przebierania niemowląt.
Bardzo ważnym rozwiązaniem architektonicznym jest wydzielona części przychodni do badania dzieci zdrowych i wykonywania szczepień.

Kierownikiem opieki pediatrycznej jest Pani doktor pediatra Magdalena Leśniak, która wraz z innymi lekarzami i pielęgniarkami z pasją i poświęceniem zajmuje się leczeniem najmłodszych pacjentów zdobywając ich zaufanie i wdzięczność.
Od sierpnia 2015 r. dodatkowo opiekę pediatryczną w MIL-MEDzie sprawują lekarze ze szpitalnych oddziałów dziecięcych ze Szczecina. Oczywiście jest to poradnictwo bezpłatne realizowane w ramach podstawowej opieki zdrowotnej i umowy z NFZ.
Uzyskane I miejsce w plebiscycie czytelników Głosu Szczecińskiego na najbardziej przyjazną przychodnię w 2014 i 2015 roku zobowiązuje nas do stałego podnoszenia jakości naszych usług.
Cieszymy się, że wraz z zatrudnieniem nowego lekarza rodzinnego – pediatry możemy ponownie przyjmować zapisy do naszych lekarzy. Zapraszamy do nas.

Administracja ZOZ MIL-MED

Kontakt telefoniczny+48 91 384 68 50
Wyślij wiadomośćruta@mil-med.pl
Odwiedź nasul. Ks. Ruta 8, 72-300 Gryfice