Zakład Opieki Zdrowotnej MIL-MED Gryfice.

Przychodnia MIL-MED

  T E L E P O R A D Y kontakt z MIL-MED , tel. 91 384 6850, tel. 91 384 6855, tel. 571 422 445. Serdecznie zapraszamy! 

   Przychodnia  MIL-MED Gryfice, ul. Księdza Ruta 8      Poniedziałek - Piątek od godz. 7:15 do 18:00      Rejestracja od godz. 8.00 tel. 91 384 68 50

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Zapewniamy kompleksową opiekę pielęgniarską w przychodni oraz w domu Pacjenta. W zależności od potrzeb oferujemy szeroki wachlarz usług.

Nasz zespół pielęgniarski to osoby z doświadczeniem w pracy na oddziałach szpitalnych. Posiadają najwyższe kwalifikacje do świadczenia pomocy Pacjentom wymagającym szczególnej opieki. Dysponujemy wysokiej jakości sprzętem medycznym i transportem osobowym i specjalistycznymi ambulansami.

Pielęgniarki MIL-MEDu realizują usługi zdrowotne oparte na wieloletnich umowach z Narodowym Funduszem Zdrowia z zakresu:
• pielęgniarstwa podstawowej opieki zdrowotnej
• pielęgniarskiej opieki długoterminowej domowej
• hospicjum domowego.

Zapraszamy do skorzystania z bogatej oferty firmy. Nasza działalność polega na świadczeniu usług pielęgniarskich w przychodni oraz w domu pacjenta, w atmosferze spokoju i w otoczeniu najbliższej rodziny. Tym samym pacjent w komfortowych warunkach ogniska domowego wraca do sił i zdrowia.

• Oferujemy m. innymi pobranie krwi do badań analitycznych, wykonywanie zastrzyków (iniekcje podskórne, domięśniowe, dożylne, podłączenie kroplówek), zmianę opatrunków, cewnikowanie, zdejmowanie szwów.
• Posiadamy do wypożyczania koncentratory tlenu do tlenoterapii domowej
• Świadczymy również usługi transportu chorych na terenie Gryfic oraz całego kraju.
• Firma nasza bazuje na najlepiej wyszkolonym personelu z wysoką kulturą osobistą. Wszyscy pracownicy posiadają odpowiednie kwalifikacje i doświadczenie w pracy w służbie zdrowia.

Uwaga! Nowość w naszej ofercie

• Mamy przyjemność poinformować Państwa o nowej usłudze w naszej ofercie - badanie ekg w domu pacjenta. Badanie wykonywane jest na sprzęcie najwyższej klasy - aparacie AsCARD Grey v.07.202. Jest to 12-kanałowy elektrokardiograf posiadający unikalne rozwiązanie umożliwiające wysyłanie dokumentacji medycznej oraz zapisów badań EKG na dowolną skrzynkę odbiorczą e-mail lub inny aparat EKG.
• Istnieje możliwość wykonania badania przez naszą pielęgniarkę w domu pacjenta, wówczas interpretacja wyników zostanie wykonana przez naszego lekarza w czasie rzeczywistym w trybie usługi e-medycyny.

Administracja ZOZ „MIL-MED.” w Gryficach

Kontakt telefoniczny+48 91 384 68 50
Wyślij wiadomośćmilmed@op.pl
Odwiedź nasul. Ks. Ruta 8, 72-300 Gryfice