Zakład Opieki Zdrowotnej MIL-MED Gryfice.

Przychodnia MIL-MED

Slide background
Co cenią u nas pacjenci? MIL-MED Gryfice, ul. Ruta 8
Slide backgroundPoradnie Specjalistyczne

  Przychodnie w Gryficach: ul. Ks. Ruta 8  91 384 6850 oraz ul. Dworcowa 21/1  91 384 6855  Pn. - Pt. od 8:00 do 18:00. Rejestracja od godz. 8.00 

 

Jednocześnie informujemy, że Przychodnia MIL-MED. sprawuje kompleksową opiekę lekarską, pielęgniarską. Ciągle doskonalimy swoje usługi. Zatrudniamy personel lekarski i pielęgniarski o najwyższych kwalifikacjach.

Aktualnie prowadzimy zapisy pacjentów do:
lekarzy rodzinnych - pediatry Magdaleny Leśniak, pediatry Aleksandry Miczko i internisty Piotra Grybowskiego
pielęgniarek rodzinnych – Wioletty Toczko, Haliny Bujanowskiej, Ireny Rylik , Beaty Niżniowskiej, Jadwigi Szakoła i Genowefy Pich.

Pielęgniarki MIL-MEDu już od 2001 roku świadczą kompleksowo swoje usługi w formie opieki pielęgniarek podstawowej opieki zdrowotnej, pielęgniarskiej długoterminowej opieki domowej oraz hospicjum domowego. Współpracujemy ze wszystkimi lekarzami ubezpieczenia zdrowotnego NFZ.
W przychodni rodzinnej MIL-MED. przy ul. Ks. Ruta 8 pielęgniarki posiadają gabinety pielęgniarskie, laboratorium, punkt szczepień oraz firmowy transport medyczny i osobowy.

Przypomnijmy, że:

Świadczenia pielęgniarki POZ obejmują kompleksową opiekę pielęgniarską nad osobą, rodziną, społecznością w środowisku zamieszkania, z uwzględnieniem miejsca udzielania świadczeń, takie jak:

• świadczenia profilaktyczne u dzieci w wieku 0-6 r.ż., w tym:
o wizyty patronażowe w 3-4.(trzecim-czwartym) miesiącu zycia i - o ile w czasie tej wizyty zostały stwierdzone zaburzenia stanu zdrowia dziecka - także w 9. (dziewiątym) miesiącu życia dziecka,
o testy przesiewowe w 12. (dwunastym) miesiącu życia dziecka oraz w wieku 2, 4 i 5 lat;
• świadczenia profilaktyki gruźlicy;
• świadczenia lecznicze, w tym: wykonywanie iniekcji i zabiegów na podstawie zleceń lekarzy ubezpieczenia zdrowotnego w gabinecie pielęgniarki POZ i w domu pacjenta;
• świadczenia diagnostyczne, w tym: pobieranie materiałów do badań diagnostycznych na podstawie zlecenia lekarza POZ, w sytuacji gdy pobranie z przyczyn medycznych powinno być zrealizowane w domu pacjenta;
• świadczenia pielęgnacyjne i rehabilitacyjne, w szczególności dla osób, u których występuje ograniczenie sprawności psychofizycznej w wyniku choroby.

Serdecznie zapraszamy do korzystania z naszych usług.

Administracja Zakładu Opieki Zdrowotnej MIL-MED w Gryficach.

Kontakt telefoniczny+48 91 384 68 50
Wyślij wiadomośćruta@mil-med.pl
Odwiedź nasul. Ks. Ruta 8, 72-300 Gryfice