Zakład Opieki Zdrowotnej MIL-MED Gryfice.

Przychodnia MIL-MED

  Nasz Punkt szczepień COVID19 czynny. Prowadzimy zapisy chętnych – tel. 91 384 6850 i 91 384 6855. Zapraszamy.  

  Przychodnie w Gryficach: ul. Ks. Ruta 8  91 384 6850 oraz ul. Dworcowa 21/1  91 384 6855  Pn. - Pt. od 8:00 do 18:00. Rejestracja od godz. 8.00 

 

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Kilka dni temu z naszą przychodnią skontaktowała się gazeta "Heraldyk Polski", która zwróciła uwagę na usprawnienia jakie wprowadziliśmy już kilkalat temu.

Obecnie "Heraldyk Polski" prowadzi kampanie "Uwolnić niepełnosprawnych", w związku z tym problemy osób niepełnosprawnych są temu wydawnictwu bardzo dobrze znane. Najczęściej wymienianą przyczyną niepowodzeń lub trudności, jakie spotykają nas w życiu są wszelkiego rodzaju uwarunkowania zewnętrzne – choroba, kalectwo lub brak pieniędzy.

Ogólnie wiele się mówi o przełamywaniu różnych barier przez osoby niepełnosprawne – pokonywaniu barier architektonicznych, psychologicznych i innych. Faktycznie jednak poza słowami niewiele się dzieje, zaś w Polsce 87% budynków nie jest przystosowanych dla potrzeb osób niepełnosprawnych z wadami narządów ruchu - czytamy na stronie kampanii.

Warto przypomnieć, że  nasz zakład nabył schodołaz "Liftkar PT" już w 2013 roku. Schodołaz pozwala osobom z problemami w poruszaniu się osiągnąć nową jakość. Te schodołazy są bardzo łatwo manewrowalne i ergonomiczne. 

Od czasu kiedy wprowadziliśmy schodołaz do naszych ambulansów, pacjenci z naszą pomocą, całkowicie bezpiecznie, mogą pokonać każde schody. Oczywiście warto wspomnieć, że zakup schodołaza w znaczący sposób usprawnił pracę naszego personelu. Dzisiaj, transport pacjentów po schodach nie jest już tak problematyczny, jak to miało miejsce wcześniej.

"Heraldyk Polski" poprosił naszą przychodnię o kilka słów na temat wprowadzonych usprawnień. Nasza publikacja ukazała się na łamach tego portalu: "Transport sanitarny a schodołaz".

MIL-MED

 

 

Kontakt telefoniczny+48 91 384 68 50
Wyślij wiadomośćruta@mil-med.pl
Odwiedź nasul. Ks. Ruta 8, 72-300 Gryfice