Zakład Opieki Zdrowotnej MIL-MED Gryfice.

Przychodnia MIL-MED

  T E L E P O R A D Y kontakt z MIL-MED , tel. 91 384 6850, tel. 91 384 6855, tel. 571 422 445. Serdecznie zapraszamy! 

   Przychodnia  MIL-MED Gryfice, ul. Księdza Ruta 8      Poniedziałek - Piątek od godz. 7:15 do 18:00      Rejestracja od godz. 8.00 tel. 91 384 68 50

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Z satysfakcją informujemy naszych pacjentów, że w trosce o poprawę jakości oraz dostępności do świadczeń lekarzy rodzinnych oraz poprawy lokalowej - Zakład Opieki Zdrowotnej MIL-MED  Sp. z o.o. w Gryficach uruchamia drugą Przychodnię Rodzinną przy ul. Dworcowej 21/1.

Przychodnia Rodzinna MIL-MED powstaje przez połączenie z Przychodnią Rodzinną WITA-MED.

W przychodni Rodzinnej MIL-MED  nadal lekarzami rodzinnymi będą lek. med. Adrian Baranowski oraz lek. med. Teresa Puchalska.

Informujemy, że w Przychodni Rodzinnej MIL-MED  przy ul. Dworcowej 21 zatrudnienie znajdzie troje nowych lekarzy. Są to wysokiej klasy specjaliści II stopnia w dziedzinie chorób wewnętrznych z dużym doświadczeniem zawodowym w lecznictwie szpitalnym. Wzmacniamy proces diagnostyki i leczenia  cukrzycy przez lekarza ze specjalizacją w dziedzinie diabetologii.

Jako duży podmiot leczniczy w Przychodni Rodzinnej przy ul. Dworcowej 21 pragniemy w ramach podstawowej opieki zdrowotnej specjalizować się w  leczeniu pacjentów z chorobami przewlekłymi takimi jak cukrzyca,  choroby układu krążenia oraz choroby tarczycy.

 

W krótkoterminowych planach mamy poprawę możliwości diagnostycznych  poprzez doposażenie przychodni w urządzenie USG do wykonywania diagnostyki  serca i jamy brzusznej.

W przychodni przy ul. Dworcowej 21 utrzymamy zasadę braku limitów na badania diagnostyczne. Skierowanie na bezpłatne badania diagnostyczne wynikać będzie wyłącznie z potrzeb diagnozowania schorzenia przez lekarza.   

W dotychczasowej Przychodni Rodzinnej przy ul. Ks. Ruta 8 utrzymamy pełny profil podstawowej opieki zdrowotnej. Ze względu na pracę lekarzy pediatrów oraz oddzielne gabinety lekarskie i punkt szczepień doskonalić będziemy opiekę nad naszymi najmłodszymi pacjentami.

Warto przypomnieć, że  Zakład Opieki Zdrowotnej MIL-MED. Sp. z o.o. w sposób kompleksowy zajmuje się opieką nad pacjentami w każdym wieku i stanie zdrowia. Obok świadczeń  lekarzy rodzinnych świadczymy usługi pielęgniarek rodzinnych. To do ich dyspozycji posiadamy małą flotę osobowych samochodów służbowych, które z logo MIL-MEDu codziennie pokonują dziesiątki kilometrów po terenie powiatu gryfickiego.

Dla potrzeb transportowych pacjentów posiadamy ponadto specjalistyczne ambulanse medyczne, którymi realizujemy transport medyczny w podstawowej opiece zdrowotnej.

Oddzielną dziedziną naszej działalności leczniczej to sprawowanie pielęgniarskiej opieki długoterminowej domowej nad pacjentami obłożnie chorymi.

Szczególną formą opieki otaczamy pacjentów w stanach terminalnych,  chorych  głownie na nowotwory i przebywających w swoich domach. Nasze Hospicjum domowe dociera do pacjentów na terenie całego powiatu gryfickiego.  

 W Przychodni Rodzinnej przy ul. Dworcowej 21 likwidujemy bariery architektoniczne dla osób niepełnosprawnych. Aktualnie projektujemy a następnie wykonamy podjazd dla osób niepełnosprawnych z łatwym wejściem do poczekalni wprost z ulicy Dworcowej.

Oddzielnym zagadnieniem jest organizowanie przyjęć pacjentów w Przychodni w warunkach zagrożenia epidemicznego COVID-19.  Poprawa warunków lokalowych w drugiej lokalizacji umożliwi wykorzystywanie do prowadzonych porad lekarskich rotacyjnie dwóch gabinetów przez każdego lekarza.

Szanowni Pacjenci pragniemy na koniec przypomnieć dobrą wieloletnią współpracę MIL-MEDu z lekarzami Zakładu Opieki Zdrowotnej WITA-MED. Informujemy, że tworzenie Przychodni rodzinnej przez MIL-MED  w lokalizacji przy ul. Dworcowej 21 jest zgodnym łączeniem obu zaprzyjaźnionych  podmiotów leczniczych.

Zapewniona zostanie ciągłość udzielanych świadczeń dla pacjentów, a cały dotychczasowy personel medyczny WITA-MEDu znajdzie  zatrudnienie w MIL-MEDzie.

Szczególne podziękowania oraz życzenia wszelkiej pomyślności składamy dotychczasowym właścicielom Przychodni WITA-MED.

Liczymy na  dalszą życzliwą współpracę i dalsze osobiste świadczenie usług lekarskich w strukturze MIL-MEDu.                                                        

        

           Administracja ZOZ MIL-MED Sp. z o.o. w Gryficach

Kontakt telefoniczny+48 91 384 68 50
Wyślij wiadomośćmilmed@op.pl
Odwiedź nasul. Ks. Ruta 8, 72-300 Gryfice