Zakład Opieki Zdrowotnej MIL-MED Gryfice.

Przychodnia MIL-MED

  Nasz Punkt szczepień COVID19 czynny. Prowadzimy zapisy chętnych – tel. 91 384 6850 i 91 384 6855. Zapraszamy.  

  Przychodnie w Gryficach: ul. Ks. Ruta 8  91 384 6850 oraz ul. Dworcowa 21/1  91 384 6855  Pn. - Pt. od 8:00 do 18:00. Rejestracja od godz. 8.00 

 

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Z satysfakcją informujemy naszych pacjentów o korzystnych zmianach zachodzących w Zakładzie Opieki Zdrowotnej MIL-MED w Gryficach.

Ważną informacją jest utworzenie drugiej Przychodni lekarzy rodzinnych MIL-MED w Gryficach przy ul. Dworcowej 21/1, która zapewnia formalno-prawną oraz medyczną ciągłość udzielania świadczeń lekarzy rodzinnych pacjentom z dawnej Przychodni WITA-MED .
Oświadczamy, że deklaracje wyboru lekarzy podstawowej opieki zdrowotnej składane przez lata do lekarzy rodzinnych ZOZ WITA-MED zachowują swoją ważność i nie zachodzi konieczność ich przepisywania.

W budynku drugiej Przychodni MIL-MED przy ul. Dworcowej 21/1 przeprowadziliśmy gruntowny remont. Na zewnętrz budynku wykonaliśmy praktyczny i wygodny podjazd dla osób na wózkach inwalidzkich.

Wykonaliśmy nowe wejście do przychodni od strony ulicy Dworcowej. Zmieniliśmy też kolorystykę zewnętrzną budynku. Przy schodach wejściowych urządziliśmy miejsce parkingowe dla posiadanych ambulansów medycznych.

Wewnątrz budynku w powstały odnowione gabinety lekarskie, poczekalnia, rejestracja i gabinety badań. Wymieniono na nowe wyposażenie pomieszczeń.
Najważniejszą informacją jest pozyskanie do pracy nowych lekarzy rodzinnych - wybitnych specjalistów, posiadających gruntowną wiedzę medyczną i wieloletnie doświadczenie praktyczne zdobyte w pracy na oddziałach szpitalnych.

 

W Przychodni Rodzinnej MIL-MED przy ul. Dworcowej 21/1 lekarzami rodzinnymi są:

  • lek. med. Goljat Elżbieta – specjalista chorób wewnętrznych i specjalista diabetologii
  • lek. med. Matyjewicz - Maciejewicz Anna – specjalista chorób wewnętrznych
  • lek. med. Zdanowski Ireneusz – specjalista chorób wewnętrznych
  • lek. med. Puchalska Teresa – pediatra, specjalista medycyny rodzinnej


Wymienieni lekarze pracują codziennie od poniedziałku do piątku i są uprawnieni do przyjmowania deklaracji wyboru lekarza podstawowej opieki zdrowotnej.
Zawiadamiamy, że wymienieni lekarze obsługują pacjentów zadeklarowanych dotychczas do lek. med. Baranowskiego Adriana, który zakończył pracę jako lekarz rodzinny w Przychodni.
Panu doktorowi Baranowskiemu Adrianowi dziękujemy serdecznie za wieloletnią pracę oraz życzymy zdrowia i wszelkiej pomyślności.

Informujemy, że Zakład Opieki Zdrowotnej MIL-MED będzie wykonywał szczepienia przeciwko COVID-19 w gabinetach Przychodni przy ul. Dworcowej 21/1.
O harmonogramie i organizacji szczepień będziemy informowali naszych pacjentów na bieżąco.

Dzisiaj informujemy, że nasza Przychodnia posiada pewną ilość szczepionek przeciwko grypie, którymi bezpłatnie możemy zaszczepić pacjentów powyżej 75 roku życia. Prosimy o zgłaszanie się do rejestracji. Telefon 91 384 5865.

Informujemy, że w celu ułatwienia składania wniosków o recepty na leki w ciągłości leczenia, poza kontaktem osobistym i telefonicznym można korzystać z dedykowanego adresu e-mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zapraszamy do korzystania z naszych usług.

Kierownictwo ZOZ MIL-MED Sp. z o.o. w Gryficach

 

Kontakt telefoniczny+48 91 384 68 50
Wyślij wiadomośćruta@mil-med.pl
Odwiedź nasul. Ks. Ruta 8, 72-300 Gryfice