Zakład Opieki Zdrowotnej MIL-MED Gryfice.

Przychodnia MIL-MED

  Drodzy Pacjenci! Wznawiamy zapisy na szczepienia przeciwko COVID-19, kontakt z MIL-MED: tel. 91 384 5865, tel. 91 384 6850. Serdecznie zapraszamy! 

  Przychodnie w Gryficach: ul. Ks. Ruta 8  91 384 6850 oraz ul. Dworcowa 21/1  91 384 6855  Pn. - Pt. od 8:00 do 18:00. Rejestracja od godz. 8.00 

 

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Przychodnia Rodzinna MIL-MED Sp. z o.o. w Gryficach w sprawie organizacji szczepień przeciwko COViD-19 w Punkcie szczepień przy ul. Dworcowej 21/1.

Zawiadamiamy pacjentów, że w dniu 25 stycznia 2021 r. rozpoczynamy prowadzenie szczepień przeciwko covid-19 w ramach Narodowego Programu Szczepień.
Szczepienia będziemy prowadzić w poniedziałki od godz. 15.00, oraz we wtorki i środy od godz. 12.00.

Przed szczepieniem warto zapoznać z wszystkim materiałami dostępnymi na stronach NFZ i zalecanej stronie: https://www.gov.pl/web/szczepimysie

 

Na szczepienia przychodzą wyłącznie osoby, które zostały zapisane na konkretny termin. Termin ten został przesłany na telefon podany w czasie rejestracji.
Szczepienia prowadzimy na parterze przychodni przy ul. Dworcowej 21/1. Obowiązuje wejście główne od strony ulicy. Pacjenci na wózkach inwalidzkich powinni korzystać z podjazdu ułatwiającego wjazd do poczekalni.

Koordynatorem szczepień w Przychodni MIL-MED jest Pani Jolanta, która odbiera telefony do punktu szczepień  tel. 571 421 984

Uwaga:

  • osoba wchodząca do przychodni musi posiadać właściwą maseczkę i mieć ją prawidłowo założoną, tzn. zakrywającą usta i nos
  • przy wejściu znajdują się automatyczne dozowniki, gdzie należy zdezynfekować ręce
  • osoba do szczepień musi dostarczyć wypełnioną ankietę medyczną i własnoręcznie podpisaną. Podpisanie ankiety jest wyrażeniem zgody na zaszczepienie. Wzór ankiety można pobrać z naszej strony internetowej lub otrzymać z rejestracji przychodni i wstępnie wypełnić w domu. Proszę posiadać przy sobie dowód osobisty do okazania personelowi punktu szczepień.
  • w przychodni pacjentom będzie mierzona temperatura
  • w gabinecie lekarskim nr 1 będzie prowadzona kwalifikacja lekarska do szczepienia
  • szczepienia będą wykonywane w gabinecie nr 2
  • po zaszczepieniu nie należy opuszczać przychodni przez minimum 15 minut. Poruszanie się pacjentów w Przychodni MIL-MED odbywa się trybie jednokierunkowym. Pacjenci zaszczepieni opuszczają przychodnię wyjściem bocznym zgodnie z wewnętrznym oznakowaniem.


Tak przy wejściu jak i wyjściu prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności przy pokonywaniu schodów zewnętrznych.

Dokumenty do pobrania:

Kontakt telefoniczny+48 91 384 68 50
Wyślij wiadomośćruta@mil-med.pl
Odwiedź nasul. Ks. Ruta 8, 72-300 Gryfice