Zakład Opieki Zdrowotnej MIL-MED Gryfice.

Przychodnia MIL-MED

  T E L E P O R A D Y kontakt z MIL-MED , tel. 91 384 6850, tel. 91 384 6855, tel. 571 422 445. Serdecznie zapraszamy! 

   Przychodnia  MIL-MED Gryfice, ul. Księdza Ruta 8      Poniedziałek - Piątek od godz. 7:15 do 18:00      Rejestracja od godz. 8.00 tel. 91 384 68 50

Ocena użytkowników: 4 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Na liczne sygnały od tych pacjentów, którzy nie zdołali zarejestrować się w systemie ZIP NFZ w dniu 5 września informujemy, że ponawiamy akcję.

Zapraszamy wszystkich chętnych we wtorek, w dniu 12 listopada do naszej Przychodni "MIL-MED" po rejestrację w ZIP Narodowego Funduszu Zdrowia. Wydłużony czas pracowników NFZ do godz. 16.30 umożliwi skorzystanie z rejestracji ZIP również osobom pracującym w tym dniu w godzinach przedpołudniowych.

Informacje organizacyjne:

1. Pracownicy NFZ uruchomią punkt rejestracji w ZIP w Przychodni "MIL-MED" od godz. 10.30 do godz. 16.30.
2. W celu uniknięcia kolejek pielęgniarki rodzinne "MIL-MED" będą od godz. 9.00 wydawały imienne bileciki z numerem  w kolejce.
3. Miejscem oczekiwania na kontakt z pracownikami NFZ, będzie Sala konferencyjna na I piętrze, gdzie każdy oczekujący może bezpłatnie w tym dniu  zamówić kawę lub herbatę oraz porozmawiać z pracownikami medycznymi Przychodni "MIL-MED".
4. Ponadto każdy chętny będzie mógł sprawdzić w Przychodni "MIL-MED" czy jego PESEL znajduje się w bazie ubezpieczonych w NFZ.
5. W tym dniu będziemy udzielać wyczerpujących informacji o naszej Przychodni i udzielanych świadczeniach medycznych z zakresów lekarzy i pielęgniarek rodzinnych, opieki długoterminowej domowej, hospicjum domowego i transportu medycznego.

Czym jest ZIP ?

ZIP, czyli Zintegrowany Informator Pacjenta, jest ogólnopolskim serwisem udostępniającym zarejestrowanym użytkownikom historyczne dane o ich leczeniu i finansowaniu leczenia, gromadzone od 2008 r. przez Narodowy Fundusz Zdrowia.

Co zyskujesz rejestrując się w ZIP ?

    Szybki dostęp do informacji o Twoim prawie do świadczeń zdrowotnych.
    Wiedzę o leczeniu i udzielonych świadczeniach oraz o przepisanych lekach.
    Informację o kwotach, które zostały przekazane na sfinansowanie Twojego leczenia.

Kontakt telefoniczny+48 91 384 68 50
Wyślij wiadomośćmilmed@op.pl
Odwiedź nasul. Ks. Ruta 8, 72-300 Gryfice