Zakład Opieki Zdrowotnej MIL-MED Gryfice.

Przychodnia MIL-MED

  Nasz Punkt szczepień COVID19 czynny. Prowadzimy zapisy chętnych – tel. 91 384 6850 i 91 384 6855. Zapraszamy.  

  Przychodnie w Gryficach: ul. Ks. Ruta 8  91 384 6850 oraz ul. Dworcowa 21/1  91 384 6855  Pn. - Pt. od 8:00 do 18:00. Rejestracja od godz. 8.00 

 

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Miło nam zakomunikować, że w dniu 16.12.2013 r. Kierownictwo Przychodni Rodzinnej „MIL-MED.” przekazało do użytkowania swoim  pielęgniarkom  rodzinnym kolejny samochód osobowy. Przekazanie pojazdu miało wymowny ale symboliczny charakter i odbyło się w pięknej scenerii gryfickiego parku.

   Aktualnie pielęgniarki ZOZ „MIL-MED”  dysponują trzema samochodami osobowymi i jednym ambulansem. Pozwala to sprawnie wykonywać świadczenia pielęgniarskie w domach pacjentów na terenie całego powiatu gryfickiego oraz realizować przewozy specjalistyczne pacjentów.

   Pielęgniarki swoje obowiązki wykonują w ramach pielęgniarstwa rodzinnego,  pielęgniarskiej długoterminowej opieki domowej oraz  hospicjum domowego.


    Szczególną  troską pielęgniarki rodzinne naszego zakładu obejmują  pacjentów  starszych w wieku powyżej 65 lat oraz osoby niepełnosprawne. Wymienione samochody służą samym pacjentom w ten sposób, że szczególnie niesamodzielnych dowozimy bezpłatnie do naszych lekarzy rodzinnych dr Leśniak, dr Grybowskiego i dr Grzegorczyka.  W przychodni możemy im zapewnić nie tylko dostęp do lekarzy rodzinnych – specjalistów,  ale również do posiadanej  bazy diagnostycznej.

   Informujemy ponadto, że pielęgniarki i ratownicy medyczni „MIL-MED” posiadają dla pacjentów  nowoczesny schodołaz do mechanicznego transportu chorych po wąskich klatkach schodowych.  W Gryficach jest to nowatorskie rozwiązanie dla osób z dysfunkcją nóg.

   Przypominamy, że warunkiem korzystania z usług profesjonalnych pielęgniarek rodzinnych „MIL-MED.” jest złożenie deklaracji wyboru pielęgniarki na zasadach identycznych jak do naszych lekarzy rodzinnych:
          pediatry dr Leśniak i internistów dr Grybowskiego i dr Grzegorczyka. ZAPRASZAMY.  

                     
    - Pielęgniarkom  Przychodni „MIL-MED” życzymy szerokiej drogi !

Kontakt telefoniczny+48 91 384 68 50
Wyślij wiadomośćruta@mil-med.pl
Odwiedź nasul. Ks. Ruta 8, 72-300 Gryfice