Zakład Opieki Zdrowotnej MIL-MED Gryfice.

Przychodnia MIL-MED

  T E L E P O R A D Y kontakt z MIL-MED , tel. 91 384 6850, tel. 91 384 6855, tel. 571 422 445. Serdecznie zapraszamy! 

   Przychodnia  MIL-MED Gryfice, ul. Księdza Ruta 8      Poniedziałek - Piątek od godz. 7:15 do 18:00      Rejestracja od godz. 8.00 tel. 91 384 68 50

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

W ramach realizacji tematyki „Dbamy o zdrowie” w środę (16 kwietnia br.) Przedszkole nr 2 w Gryficach gościło pielęgniarki, dietetyka oraz ratowników medycznych wraz z ambulansem transportowym.

Dzieci  zapoznały się z wyposażeniem ambulansu, poznały sposoby pracy ratowników oraz urządzenia i sprzęt niezbędny do  ratowania życia ludzkiego.  Panie pielęgniarki omówiły specyfikę wykonywanego zawodu, przedstawiły dzieciom wyposażenie apteczki oraz narzędzia, które służą w codziennej pracy.

Pani  dietetyk- Katarzyna Pikulska przybliżyła przedszkolakom  swój zawód. 

Wiedzę o właściwych nawykach żywieniowych dzieci zdobyły w trakcie odgadywania zagadek, słuchania wierszyków, rozwiązywania quizu „prawda czy fałsz?” oraz układania poszczególnych kondygnacji piramidy żywieniowej. Na zakończenie przedszkolaki z wielką frajdą przygotowały  wyśmienitą sałatkę owocową.

Pozostałe zdjęcia:

Spotkanie wywarło ogromne wrażenie na wychowankach, pozwoliło im zrozumieć, jak ważna i odpowiedzialna jest praca ratownika, pielęgniarki  i dietetyka dla  ludzi. W imieniu dzieci, wychowawcy i Dyrekcji Przedszkola nr 2 w Gryficach serdecznie dziękujemy Przychodni Rodzinnej MIL-MED za okazaną pomoc i współpracę.

Kontakt telefoniczny+48 91 384 68 50
Wyślij wiadomośćmilmed@op.pl
Odwiedź nasul. Ks. Ruta 8, 72-300 Gryfice