Zakład Opieki Zdrowotnej MIL-MED Gryfice.

Przychodnia MIL-MED

  Nasz Punkt szczepień COVID19 czynny. Prowadzimy zapisy chętnych – tel. 91 384 6850 i 91 384 6855. Zapraszamy.  

  Przychodnie w Gryficach: ul. Ks. Ruta 8  91 384 6850 oraz ul. Dworcowa 21/1  91 384 6855  Pn. - Pt. od 8:00 do 18:00. Rejestracja od godz. 8.00 

 

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Oficjalną galą finałową zakończyliśmy nasz plebiscyt Hipokrates, w którym wybieraliśmy najpopularniejszych medyków i przychodnie - poinformował Gs24.pl

Po raz piąty postanowiliśmy wspólnie z Czytelnikami "Głosu" nagrodzić najlepszych lekarzy, pielęgniarki i położne oraz placówki medyczne w regionie. Swoich kandydatów zgłaszali Czytelnicy i pacjenci - to oni najlepiej wiedzą, któremu specjaliście można zaufać, w jakiej placówce pacjent traktowany jest z szacunkiem i których lekarzy warto polecić.

Czytelnicy nie tylko zgłaszali kandydatów, ale też wybierali zwycięzców. Głosować można było za pomocą smsów. Walka o zwycięstwo była zacięta. Do ostatnich minut nie wiadomo było kto wygra. Na swoich ulubionych pracowników służby medycznej i przychodnie oddano w sumie prawie 10 tys. głosów.

Laureatów nagrodziliśmy w piątek, 25 kwietnia podczas oficjalnej gali finałowej, która odbyła się w willi West Ende.

Fot. Moment wręczenia nagród dla przedstawicieli MIL-MED Gryfice

Najpopularniejszy Lekarz
W kategorii Najpopularniejszy Lekarz 2014 na trzecim miejscu uplasowała się Katarzyna Serdyńska ze Szczecina, która na swoim koncie zgromadziła 552 głosy. Na miejscu drugim znalazł się Piotr Grybowski z Gryfic, na którego Czytelnicy oddali 613 głosów.

Fot. Nagroda dla Dr Piotra Grybowskiego z przychodni MIL-MED

Przychodnia Przyjazna Pacjentom
W kategorii, w której walczyły placówki medyczne, na trzecim miejscu znalazła się Poradnia Rodzinna przy ul. Górkiego w Szczecinie. Tuż przed nią - czyli na miejscu drugim - uplasowała się przychodnia Porta Medyk w Szczecinie. Najlepsza okazała się przychodnia ZOZ MIL MED przy ul. ks. Ruta 8/1 w Gryficach, na którą Czytelnicy oddali 359 głosów.

Fot. Gala finałowa plebiscytu Głosu Szczecińskiego "Hipokrates"


Dyplomy okolicznościowe dla Zakładu Opieki Zdrowotnej MIL-MED w Gryficach

Źródło: materiały MIL-MED, gs24.pl

Kontakt telefoniczny+48 91 384 68 50
Wyślij wiadomośćruta@mil-med.pl
Odwiedź nasul. Ks. Ruta 8, 72-300 Gryfice