Zakład Opieki Zdrowotnej MIL-MED Gryfice.

Przychodnia MIL-MED

  T E L E P O R A D Y kontakt z MIL-MED , tel. 91 384 6850, tel. 91 384 6855, tel. 571 422 445. Serdecznie zapraszamy! 

   Przychodnia  MIL-MED Gryfice, ul. Księdza Ruta 8      Poniedziałek - Piątek od godz. 7:15 do 18:00      Rejestracja od godz. 8.00 tel. 91 384 68 50

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Informujemy Państwa, że w dniu dzisiejszym (w niedzielę  25 maja) uczestniczyliśmy w  rekreacyjno- sportowej imprezie w ramach  ogólnopolskiej akcji POLSKA BIEGA  na ścieżce rowerowej „ZDROJE” w Gryficach.

Fot. Punkt medyczny Zakładu Opieki Zdrowotnej MIL-MED Gryfice

Nasz udział polegał głównie na zapewnieniu medycznego bezpieczeństwa uczestnikom sportowych zmagań. Na miejscu startu i mety zawodów biegowych rozwinęliśmy Punkt medyczny składający się z ambulansu oraz pawilonu z wyposażeniem.

Fot. Personel MIL-MED podczas imprezy rekreacyjnej "Polska Biega", wspólne ognisko z kiełbaskami

Jako personel medyczny wystąpili: lekarz Rafał Grzegorczyk, pielęgniarki Anna Kunkel-Studniak, Anna Pawlik, Irena Rylik, Halina Borkowska i Mariola Palicka. Obsługę ambulansu stanowili: ratownik Marek Dzięgielewski i Stanisław Bosych. Uczestnicy zawodów korzystali z usług naszych pielęgniarek rodzinnych i mierzyli  ciśnienie tętnicze krwi oraz tętno przed i po biegu. Wyniki pomiarów na bieżąco konsultował lekarz rodzinny Rafał Grzegorczyk. Nasz rehabilitant- fizjoterapeuta Mirosław Prośniewski  doradzał  grupie kijkowej NORDIC WALKING jak bezpiecznie poruszać się na trasie. 

Wielką radość sprawili organizatorzy imprezy naszemu szefowi Adamowi Majewskiemu powierzając mu wystrzelenie z pistoletu  startowego.  Na zakończenie było fajne wspólne ognisko, kiełbaski i napoje.

Fot. Dyplom dla ZOZ MIL-MED Gryfice

Pozostałe zdjęcia:

Udana impreza „Polska Biega” okazała się wspaniałą formą promocji zdrowia. Na trasie biegowej obserwowaliśmy zmagania sportowe również i naszych zadeklarowanych pacjentów, którym gratulujemy osiągniętych wyników.

                                                  mgr Joanna Manturuk - kierownik  Działu oświaty i promocji zdrowia ZOZ „MIL-MED”

Kontakt telefoniczny+48 91 384 68 50
Wyślij wiadomośćmilmed@op.pl
Odwiedź nasul. Ks. Ruta 8, 72-300 Gryfice