Zakład Opieki Zdrowotnej MIL-MED Gryfice.

Przychodnia MIL-MED

  Nasz Punkt szczepień COVID19 czynny. Prowadzimy zapisy chętnych – tel. 91 384 6850 i 91 384 6855. Zapraszamy.  

  Przychodnie w Gryficach: ul. Ks. Ruta 8  91 384 6850 oraz ul. Dworcowa 21/1  91 384 6855  Pn. - Pt. od 8:00 do 18:00. Rejestracja od godz. 8.00 

 

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Z dużą satysfakcją pragniemy poinformować pacjentów, że nabyliśmy  drugi ambulans medyczny do wspierania szeroko rozumianej  działalności medycznej   Przychodni rodzinnej „MIL-MED” w Gryficach.

Fot. Nowy ambulans Mercedes Vito/Autoform przed przychodnią MIL-MED w Gryficach

    Nowy ambulans, to w pełni wyposażony Mercedes Benz Vito/Autoform. Do niewątpliwych zalet tego modelu ambulansu należy zaliczyć posiadanie  oprócz  miejsca leżącego,  aż 6 miejsc siedzących.  Pozwala to na realizację zadań kilkuosobowym zespołem medycznym. W  transporcie chorych uwzględniamy teraz miejsca dla opiekunów i rodzin pacjentów. Co również ciekawe, zamontowane fotele są typu obrotowego co znakomicie poprawia komfort pracy personelu medycznego przy osobie leżącej na noszach.  

Fot. Nowy ambulans Mercedes Vito/Autoform

    Ambulans oczywiście jest wyposażony w automatyczne  ogrzewanie i klimatyzację. Warto odnotować fakt wyposażenia ambulansu w  dodatkowe ogrzewanie powietrzne zasilane olejem napędowym, które pracuje niezależnie od pracy silnika pojazdu. Urządzenie to jest szczególnie cenne dla pacjentów  w czasie krótkich przejazdów  w niskich temperaturach oraz w  okresach zimowych.
    Szczególnie cenimy sobie wyposażenie pojazdu w dwie niezależne instalacje tlenowe. Oprócz tradycyjnej butli z tlenem posiadamy urządzenie elektryczne , które zapewnia pacjentowi nieprzerwane dostarczanie tlenu w podróży.
    Personel medyczny ambulansu może korzystać z zamontowanego kardiomonitora, defibrylatora, ssaka elektrycznego i innego niezbędnego wyposażenia.
    Posiadany przez nasz zakład Zespół transportu medycznego wyposażony jest aktualnie w dwa nowoczesne ambulanse oraz trzy oznakowane samochody osobowe.
    Misją naszego zakładu jest świadczenie wysokiej jakości usług typu ambulatoryjnego w przychodniach oraz w domach pacjentów. Na miejscu pracują lekarze i pielęgniarki podstawowej opieki zdrowotnej (przychodnia rodzinna). W domach pacjentów  w powiecie gryfickim wykonujemy specjalistyczne usługi pielęgniarskiej opieki długoterminowej oraz Hospicjum domowego. Samochody zakładu wykorzystywane są też szeroko przez liczny zespół pielęgniarek rodzinnych.
    Zapraszamy do korzystania z naszych usług medycznych a także transportu medycznego.

            Administracja ZOZ „MIL-MED.”

Kontakt telefoniczny+48 91 384 68 50
Wyślij wiadomośćruta@mil-med.pl
Odwiedź nasul. Ks. Ruta 8, 72-300 Gryfice