Zakład Opieki Zdrowotnej MIL-MED Gryfice.

Przychodnia MIL-MED

  T E L E P O R A D Y kontakt z MIL-MED , tel. 91 384 6850, tel. 91 384 6855, tel. 571 422 445. Serdecznie zapraszamy! 

   Przychodnia  MIL-MED Gryfice, ul. Księdza Ruta 8      Poniedziałek - Piątek od godz. 7:15 do 18:00      Rejestracja od godz. 8.00 tel. 91 384 68 50

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Z zadowoleniem  informujemy, że w piątek  6 marca na zaproszenie  Dyrekcji  Przedszkola Miejskiego w Płotach gościliśmy u licznie zgromadzonych dzieci . Tematyką spotkania była oczywiście profilaktyka zdrowia i kształtowanie świadomości zdrowotnej u naszych najmłodszych przyjaciół. 

W spotkaniu udział wzięły pielęgniarki rodzinne Wioletta Toczko i Halina Borkowska. Na spotkanie Panie udały się naszym ambulansem medycznym.  Spotkanie odbywało się w atmosferze zabawy i konkursów nagradzanych słodyczami przez nasze pielęgniarki. Na zakończenie dzieci zwiedzały nasz nowocześnie wyposażony ambulans medyczny. Dzieci  zadawały dużo pytań na które wyczerpująco i cierpliwie odpowiadał  kierowca ambulansu z MIL-MEDu Wojciech Buta.

 

 Pracownikom przedszkola, naszym pielęgniarkom a przede wszystkim dzieciom serdecznie dziękujemy za sympatyczne spotkanie, które przyczyniło się do poznania  specyfiki  pracy lekarzy, pielęgniarek i ratowników medycznych w opiece nad osobami chorymi i w profilaktyce zdrowia.

mgr Joanna Manturuk – kierownik Działu oświaty i promocji zdrowia ZOZ MIL-MED w Gryficach

Pozostałe zdjęcia ze spotkania z dziećmi:

 

Kontakt telefoniczny+48 91 384 68 50
Wyślij wiadomośćmilmed@op.pl
Odwiedź nasul. Ks. Ruta 8, 72-300 Gryfice