Zakład Opieki Zdrowotnej MIL-MED Gryfice.

Przychodnia MIL-MED

  T E L E P O R A D Y kontakt z MIL-MED , tel. 91 384 6850, tel. 91 384 6855, tel. 571 422 445. Serdecznie zapraszamy! 

   Przychodnia  MIL-MED Gryfice, ul. Księdza Ruta 8      Poniedziałek - Piątek od godz. 7:15 do 18:00      Rejestracja od godz. 8.00 tel. 91 384 68 50

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Z przyjemnością informujemy, że w piątek 29 maja na zaproszenie Dyrekcji Szkoły Podstawowej nr 3 w Gryficach, gościliśmy u licznie zgromadzonych dzieci z Integracyjnego Oddziału Przedszkolnego przy ul. Rodziewiczówny 10 w Gryficach. Celem udanego spotkania była profilaktyka zdrowia i kształtowanie świadomości zdrowotnej u naszych najmłodszych przyjaciół.

W spotkaniu z MIL-MEDu udział wzięła pielęgniarka Halina Borkowska oraz dietetyk Pani mgr Katarzyna Pikulska. Na spotkanie Panie udały się naszym ładnym ambulansem medycznym. Spotkanie odbywało się w atmosferze zabawy i konkursów nagradzanych słodyczami przez nasze panie. Na zakończenie dzieci zwiedziły nasz nowocześnie wyposażony ambulans medyczny. Dzieci zadawały dużo pytań na które wyczerpująco i cierpliwie odpowiadał kierowca ambulansu z MIL-MEDu Wojciech Buta.

Pracownikom Integracyjnego Oddziału Przedszkolnego Szkoły Podstawowej nr 3 w Gryficach, naszemu personelowi medycznemu a przede wszystkim dzieciom serdecznie dziękujemy za sympatyczne spotkanie, które przyczyniło się do poznania specyfiki pracy lekarzy, pielęgniarek i ratowników medycznych w opiece nad osobami chorymi i w profilaktyce zdrowia.

mgr Joanna Manturuk – kierownik Działu oświaty i promocji zdrowia ZOZ MIL-MED w Gryficach

Więcej zdjęć:

Kontakt telefoniczny+48 91 384 68 50
Wyślij wiadomośćmilmed@op.pl
Odwiedź nasul. Ks. Ruta 8, 72-300 Gryfice