72-300 Gryfice, ul. Ks. Ruta 8 +48 91 384 68 50

Zespół Profilaktyki i Diagnostyki w przychodniach MIL-MED

W Przychodniach rodzinnych MIL-MED. w Gryficach stale doskonalimy i podnosimy na wyższy poziom obsługę pacjentów zadeklarowanych do naszych lekarzy rodzinnych.
 
Dysponujemy  doskonałą bazę  lokalową w dwóch obiektach wzajemnie się uzupełniających. Posiadamy własny transport medyczny. Realizujemy w sposób kompleksowy świadczenia zdrowotne w Przychodniach i w  domach pacjentów poprzez zespoły lekarzy i pielęgniarek rodzinnych, pielęgniarskiej długoterminowej opieki domowej oraz hospicjum domowego.
Przywiązujemy dużą wagę nie tylko do bieżącego leczenia ale również z troską podchodzimy do  wiedzy pacjentów o czynnikach środowiskowych mających wpływ na stan zdrowia. 
 
Ostatnio w procesy leczenia i profilaktyki w Przychodniach rodzinnych  MIL-MED włączyliśmy organizacyjnie autorski ZESPÓŁ PROFILAKTYKI i DIAGNOSTYKI.
W skład zespołu wchodzą pielęgniarki rodzinne i jako zupełna nowość, zatrudnienie na pełnym etacie Pani Dietetyk dysponującą gabinetem wyposażony w nowoczesne narzędzia diagnostyczne i  w tym profesjonalny analizator składu ciała.
 
Celem głównym zespołu jest poprawienie dostępności naszych pacjentów do profilowanej, wynikającej ze wskazań medycznych diagnostyki  oraz do merytorycznych konsultacji pielęgniarskich i dietetycznych.
 
Zachęcamy pacjentów do korzystania z tej formy naszej pomocy i zmierzenia się z własnymi problemami  zdrowotnymi w celu kształtowania  właściwych postaw żywieniowych, zdrowego stylu życia i umiejętności, które systematycznie realizowane, pozytywnie wpływają na zdrowie.
Ważnym celem Zespołu jest nie tylko umożliwienie pacjentom wczesnej podstawowej  diagnostyki  ale również profilaktyki i monitorowanie stanu zdrowia. Należy dodać, że  w Przychodniach rodzinnych MIL-MED. pracują lekarze o najwyższych kwalifikacjach i takie wczesne rozpoznanie problemów zdrowotnych usprawni proces  leczenia.
 
Indywidualne Wyniki pacjentów są  zapisywane w naszym systemie  informatycznym dostępnym dla lekarzy.
 
Zapraszamy pacjentów do korzystania z naszej nowej oferty. 
 
Administracja ZOZ MIL-MED Gryfice
MIL-MED's Avatar

MIL-MED

Zakład Opieki Zdrowotnej MIL-MED Sp. z o.o. w Gryficach

Codziennie dokładamy wszelkich starań, aby zagwarantować Naszym pacjentom dopasowaną do ich potrzeb, kompleksową opiekę medyczną, psychologiczną i doradczą.
Przychodnie rodzinne
Kontakt

ZOZ MIL-MED Sp. z o.o.
72-300 Gryfice, ul. Ruta 8
tel. 91 384 68 50
e-mail: ruta@mil-med.pl