Zakład Opieki Zdrowotnej MIL-MED Gryfice.

Przychodnia MIL-MED

  T E L E P O R A D Y kontakt z MIL-MED , tel. 91 384 6850, tel. 91 384 6855, tel. 571 422 445. Serdecznie zapraszamy! 

   Przychodnia  MIL-MED Gryfice, ul. Księdza Ruta 8      Poniedziałek - Piątek od godz. 7:15 do 18:00      Rejestracja od godz. 8.00 tel. 91 384 68 50

OGŁOSZENIA

Zatrudnimy lekarza w podstawowej opiece zdrowotnej w ZOZ „MIL-MED” Gryficach. Oczekujemy posiadania specjalizacji z dziedziny medycyny rodzinnej lub chorób wewnętrznych. Oferujemy bezterminową pracę w świetnym i życzliwym zespole lekarzy i pielęgniarek.

Zatrudnimy lekarza z pasją do realizacji wizyt domowych w Hospicjum domowym ZOZ „MIL-MED” na terenie Gryfic i powiatu gryfickiego. Gwarantujemy samodzielne planowanie pracy według możliwości czasowych lekarza. Jeżeli zaistnieje taka potrzeba, zapewniamy służbowy samochód z kierowcą.

W naszej Przychodni stawiamy na jakość, profesjonalizm i  miłą obsługę. Posiadamy wspaniały zespół ludzi, którzy z pasją oddają się świadczeniu swoich usług. Dzięki ich kompetencji, życzliwości i pracowitości zyskujemy szerokie grono zadeklarowanych pacjentów. Przedstawiamy mieszkańcom powiatu gryfickiego szeroką ofertę medyczną. Są to przede wszystkim świadczenia lekarzy i pielęgniarek podstawowej opieki zdrowotnej. Ponadto wspieramy pacjentów pielęgniarską długoterminową opieką domową oraz Hospicjum domowym.