Zakład Opieki Zdrowotnej MIL-MED Gryfice.

Przychodnia MIL-MED

  Przychodnie w Gryficach: ul. Ks. Ruta 8  91 384 6850 oraz ul. Dworcowa 21/1  91 384 5865  Pn. - Pt. od 8:00 do 18:00. Rejestracja od godz. 8.00 

 

Zatrudnimy lekarza w podstawowej opiece zdrowotnej w ZOZ „MIL-MED” Gryficach. Oczekujemy posiadania specjalizacji z dziedziny medycyny rodzinnej lub chorób wewnętrznych. Oferujemy bezterminową pracę w świetnym i życzliwym zespole lekarzy i pielęgniarek.

Zatrudnimy lekarza z pasją do realizacji wizyt domowych w Hospicjum domowym ZOZ „MIL-MED” na terenie Gryfic i powiatu gryfickiego. Gwarantujemy samodzielne planowanie pracy według możliwości czasowych lekarza. Jeżeli zaistnieje taka potrzeba, zapewniamy służbowy samochód z kierowcą.

W naszej Przychodni stawiamy na jakość, profesjonalizm i  miłą obsługę. Posiadamy wspaniały zespół ludzi, którzy z pasją oddają się świadczeniu swoich usług. Dzięki ich kompetencji, życzliwości i pracowitości zyskujemy szerokie grono zadeklarowanych pacjentów. Przedstawiamy mieszkańcom powiatu gryfickiego szeroką ofertę medyczną. Są to przede wszystkim świadczenia lekarzy i pielęgniarek podstawowej opieki zdrowotnej. Ponadto wspieramy pacjentów pielęgniarską długoterminową opieką domową oraz Hospicjum domowym.

Fot. Przychodnia rodzinna MIL-MED

Jeśli jesteś lekarzem i poszukujesz pracy w dynamicznym i życzliwym zespole to jest oferta dla Ciebie. Dołącz do nas - zapraszamy!


Kontakt:

Zakład Opieki Zdrowotnej "MIL-MED"
ul. Ks. Ruta 8, 72-300 Gryfice
tel. +48 91 384 68 50, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.