Zakład Opieki Zdrowotnej MIL-MED Gryfice.

Przychodnia MIL-MED

  Nasz Punkt szczepień COVID19 czynny. Prowadzimy zapisy chętnych – tel. 91 384 6850 i 91 384 6855. Zapraszamy.  

  Przychodnie w Gryficach: ul. Ks. Ruta 8  91 384 6850 oraz ul. Dworcowa 21/1  91 384 6855  Pn. - Pt. od 8:00 do 18:00. Rejestracja od godz. 8.00 

 

PORADNIE SPECJALISTYCZNE

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

gabinet masazu

Nazywam się Emilia Brudzińska i jestem certyfikowanym refleksologiem oraz terapeutą twarzy Zoga Face Intergration. Prowadzę gabinet w centrum zdrowia Fizjomedica w Szczecinie. Wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu na tego rodzaju manualne terapie postanowiłam otworzyć gabinet także w moim rodzinnym mieście w Gryficach.

Już od długiego czasu jestem zafascynowana N A T U R A L N Y M I M E T O D A M I wspierania zdrowia i wielkiej M O C Y D O T Y K U oraz możliwościami manualnych technik odmładzania twarzy. Dlatego stworzyłam miejsce, gdzie w kameralnej atmosferze zadbam o Twoje dobre samopoczucie i piękniejszy, młodszy wygląd.

Manualne T E R A P I E T W A R Z Y oraz R E F L E K S O L O G I A, które oferuję w gabinecie, w naturalny i nieinwazyjny sposób poprawią wygląd Twojej twarzy, odmłodzą ją, spłycą zmarszczki, rozluźnią mięśnie i powięź oraz przywrócą fizjologiczny ślizg tkanek, a także ukoją Twój układ nerwowy. Dedykowane techniki terapeutyczne zredukują napięcia, przywrócą mięśniom ich elastyczność, poprawią krążenie, udrożnią zastoje limfatyczne, w efekcie czego twarz stanie się wypoczęta, zrelaksowana, promienna i zliftingowana. Zmarszczki się spłycą, podniesie się owal twarzy, oczy otworzą się szerzej.

Dodatkowo dotyk terapeutyczny spowoduje wzrost hormonów miłości i szczęścia oraz przyczyni się do spadku hormonu stresu. Zyskasz nie tylko piękniejszą i młodszą buzię, ale też U K O J E N I E, równowagę i w konsekwencji lepsze Z D R O W I E.

Zadbaj o siebie N A T U R A L N I E, Emilia.

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna

psychiatraPoradnia Psychologiczna

Gabinet Psychologiczny mieści się w Przychodni MIL-MED w Gryficach, ul. Dworcowa 21/1

Zapraszamy w poniedziałki w godzinach 14:00 - 18:00. Uwaga, wyłącznie porady prywatne.

Istnieje również możliwość spotkań on-line za pomocą platformy Google Meet.

Link do potkań w platformie Google Meet

Prosimy o telefoniczne umawianie się na wizyty w gabinecie tel. 505 - 9000 - 83.

Ocena użytkowników: 4 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka nieaktywna

endokrynologia


Uwaga!

Informujemy, że zawieszamy do odwołania przyjęcia w Poradni endokrynologicznej z powodu zachorowania lekarza dr n. med. Ryszarda Katronia.


Porad prywatnych w Gryficach udziela:

dr n. med. Ryszard Katroń
- specjalista endokrynologii i chorób wewnętrznych

OBOWIĄZUJE REJESTRACJA PACJENTÓW:

 

- telefonicznie codziennie od godz. 20.00 do 21.00 - tel. 608 694 992

O terminie udzielanych porad dowiecie się Państwo podczas rejestracji pacjenta. Zapraszamy do rejestracji i podania swojego numeru telefonu. Po ustaleniu listy przyjęć do każdej zarejestrowanej osoby oddzwaniamy w celu potwierdzenia wizyty.   Zapraszamy.


Uwaga:  w czasie  porady  wykonywane jest  badanie USG tarczycy bez dodatkowej opłaty.

Zapewniamy profesjonalną diagnostykę i skuteczne leczenie chorób tarczycy, nadnerczy i innych chorób hormonalnych. Zapewniamy wykonanie niezbędnych badań, m.in. badania krwi, badania TSH (poziomu hormonu tarczycy) jak również USG tarczycy. Każdemu pacjentowi szczegółowo wyjaśniamy wyniki badań oraz udzielamy specjalistycznych porad lekarskich z zakresu endokrynologii.