Zakład Opieki Zdrowotnej MIL-MED Gryfice.

Przychodnia MIL-MED

  Nasz Punkt szczepień COVID19 czynny. Prowadzimy zapisy chętnych – tel. 91 384 6850 i 91 384 6855. Zapraszamy.  

  Przychodnie w Gryficach: ul. Ks. Ruta 8  91 384 6850 oraz ul. Dworcowa 21/1  91 384 6855  Pn. - Pt. od 8:00 do 18:00. Rejestracja od godz. 8.00 

 

gabinet masazu

Nazywam się Emilia Brudzińska i jestem certyfikowanym refleksologiem oraz terapeutą twarzy Zoga Face Intergration. Prowadzę gabinet w centrum zdrowia Fizjomedica w Szczecinie. Wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu na tego rodzaju manualne terapie postanowiłam otworzyć gabinet także w moim rodzinnym mieście w Gryficach.

Już od długiego czasu jestem zafascynowana N A T U R A L N Y M I M E T O D A M I wspierania zdrowia i wielkiej M O C Y D O T Y K U oraz możliwościami manualnych technik odmładzania twarzy. Dlatego stworzyłam miejsce, gdzie w kameralnej atmosferze zadbam o Twoje dobre samopoczucie i piękniejszy, młodszy wygląd.

Manualne T E R A P I E T W A R Z Y oraz R E F L E K S O L O G I A, które oferuję w gabinecie, w naturalny i nieinwazyjny sposób poprawią wygląd Twojej twarzy, odmłodzą ją, spłycą zmarszczki, rozluźnią mięśnie i powięź oraz przywrócą fizjologiczny ślizg tkanek, a także ukoją Twój układ nerwowy. Dedykowane techniki terapeutyczne zredukują napięcia, przywrócą mięśniom ich elastyczność, poprawią krążenie, udrożnią zastoje limfatyczne, w efekcie czego twarz stanie się wypoczęta, zrelaksowana, promienna i zliftingowana. Zmarszczki się spłycą, podniesie się owal twarzy, oczy otworzą się szerzej.

Dodatkowo dotyk terapeutyczny spowoduje wzrost hormonów miłości i szczęścia oraz przyczyni się do spadku hormonu stresu. Zyskasz nie tylko piękniejszą i młodszą buzię, ale też U K O J E N I E, równowagę i w konsekwencji lepsze Z D R O W I E.

Zadbaj o siebie N A T U R A L N I E, Emilia.


Po krótce przedstawiam opis wykonywanych w gabinecie zabiegów:

 • KOBIDO JAPOŃSKI LIFTING TWARZY
  KOBIDO to niechirurgiczny lifting twarzy. Jest to tradycyjny japoński masaż twarzy, szyi i dekoltu. Poprzez różne techniki pracy działa na głębsze warstwy skóry, mięśni, powięzi, naczyń limfatycznych i zakończeń nerwowych, co prowadzi do intensywnej odnowy komórek i pobudzenia produkcji kolagenu i elastyny. Wygładza zmarszczki, ujędrnia skórę, poprawia owal twarzy. Ponadto zmniejsza bruksizm, łagodzi bóle głowy oraz głęboko relaksuje.

 • ZOGA FACE + MASAŻ TRANSBUKALNY
  (WEWNĄTRZ UST)
  Zoga Face Integration to manualne estetyczne modelowanie twarzy przy pomocy technik manipulacji mięśni w celu normalizacji napięcia mięśniowo-powięziowego obszaru dekoltu, czepca i mięśni mimicznych. Poprawia przepływ limfy i krążenia tkankowego a finalnie odmładza i liftinguje twarz. Dodatkową techniką w terapii Zoga Face jest masaż transbukalny, czyli wewnątrz ust. Pracujemu tu nad zrównoważeniem napięć mięśni żwaczy, mięśni dna ust, mięśni śmiechowych, czy mięśnia okrężnego ust. Jest to niesamowita technika w przypadku głębokich bruzd nosowo-wargowych, opadających kącików ust, czy drugiego podbródka.

 • REFLEKSOLOGIA
  Refleksologia to manualna terapia twarzy, stóp, rąk, lub jelita grubego - inaczej masaż terapeutyczny - która wykorzystuje naturalne zasoby organizmu do regeneracji i regulacji. To przekłada się na zdrowie całego organizmu, lepsze samopoczucie i młodszy wygląd. Bazuje na korespondencji odruchowej anatomicznych okolic twarzy, rąk, stóp, czy jelita grubego z narządami wewnętrznymi, częściami i funkcjami fizjologicznymi ciała.
  Refleksologia to terapia antystresowa, budująca odporność fizyczną i psychiczną na stresory i patogeny.

 • LIFTING TERAPEUTYCZNY TWARZY DRE
  Terapeutyczny lifting twarzy DRE to nowatorska w Polsce i na świecie „estetyczna kompozycja” technik manualnej, wielowarstwowej stymulacji wszystkich warstw twarzy, jak tkanki podskórne, zakończenia nerwowe, mięśnie i powięzi czy kości.Wpływa ona nie tylko na młodszy wygląd skóry, ale też na lepsze funkcjonowanie całego organizmu.

Gabinet masażu i terapii twarzy oraz refleksologii znajduje się na pierwszym piętrze w przychodni MIL-MED przy ulicy Dworcowej 21/1, wejście jest z boku budynku.

Prosimy o telefoniczne umawianie się na wizyty w gabinecie tel. 791 853 851

Profil na FB: https://www.facebook.com/refleksologiaiterapietwarzyemiliabrudzinska
Profil na Instagramie: https://www.instagram.com/kobido_zogaface_szczecin/