Zakład Opieki Zdrowotnej MIL-MED Gryfice.

Przychodnia MIL-MED

  Przychodnie w Gryficach: ul. Ks. Ruta 8  91 384 6850 oraz ul. Dworcowa 21/1  91 384 6855  Pn. - Pt. od 8:00 do 18:00. Rejestracja od godz. 8.00 

 

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Resuscytacja krążeniowo - oddechowa dzieci według obecnie obowiązujących wytycznych Europejskiej Rady Resuscytacji ERC 2010.

Prezentacje resuscytacji z wykorzystaniem fantomów treningowych prowadzi rat. med. Karolina Bartnicka. Materiał filmowy opracował SuperPortal24.pl

Według polskiego prawa, każdy z nas ma obowiązek udzielania pierwszej pomocy. W przypadku nie podjęcia czynności, zupełnej obojętności, grozi nam kara pozbawienia wolności do lat 3.

Zadaniem osoby udzielającej pierwszej pomocy jest utrzymanie przy życiu poszkodowanego i nie dopuszczenie do powstania dalszych powikłań - do chwili przybycia służb ratowniczych.Opanuj strach. Nie bój się udzielać pierwszej pomocy. Więcej przydatnych informacji: Pierwsza pomoc - poradnik.

Pamiętajmy, że jest to tylko materiał informacyjny. Prawidłowe zrozumienie i stosowanie zasad pierwszej pomocy może zagwarantować odbycie szkolenia wraz z ćwiczeniami praktycznymi.

Resuscytacja krążeniowo - oddechowa dzieci, obejrzyj film!

Resuscytacja noworodka, niemowlaka
Resuscytacja noworodka, niemowlaka
Resuscytacja dziecka w wieku szkolnym
Resuscytacja dziecka w wieku szkolnym
Previous Next Play Pause
1 2

Uwaga! W przypadku resuscytacji dzieci w wieku szkolnym algorytm 30 uciśnięć : 2 wdechy można poprzedzić 5 oddechami ratowniczymi podobnie jak w przypadku noworodków i niemowląt.