72-300 Gryfice, ul. Ks. Ruta 8 +48 91 384 68 50

Prywatna Przychodnia Rodzinna MIL-MED Sp. z o.o.  w Gryficach zatrudni od zaraz lekarzy do pracy w podstawowej opiece zdrowotnej.

Ofertę kierujemy do:

 - lekarzy specjalistów medycyny rodzinnej;

-  specjalistów chorób wewnętrznych i pediatrii;

- lekarzy w trakcie specjalizacji z medycyny rodzinnej a także bez specjalizacji. 

Harmonogram pracy w gabinecie dostosujemy do oczekiwań lekarza (godziny pracy przychodni to: od Poniedziałku do Piątku od 8.00 do 18.00).

Lekarzom zapewniamy:

- stawkę godzinową od 200 zł/h ;

- pomoc asystentek medycznych;

 - partycypacje w kosztach dojazdu do pracy;

- możliwość bezpłatnego zakwaterowania;

- do wizyt domowych samochód służbowy;

Zakład Opieki Zdrowotnej MIL-MED  Sp. z o.o. w Gryficach poszukuje do zatrudnienia pielęgniarki.

O nas:

W Gryficach działalność leczniczą prowadzimy  w Przychodniach  Rodzinnych  w  dwóch lokalizacjach - przy ul. Ks. Stanisława Ruta 8 oraz przy ul. Dworcowej 21/1.

Aktualnie świadczymy usługi lekarskie i pielęgniarskie z zakresu podstawowej opieki zdrowotnej i w tym transport medyczny.  W miejscach zamieszkania  pacjentów prowadzimy pielęgniarską opiekę długoterminową domową  oraz  Hospicjum domowe.

Propozycje pracy dla pielęgniarek w ZOZ MIL-MED  w Gryficach:

Jesteśmy  finansowani  ze środków NFZ  i możemy zaoferować stabilne i korzystne warunki zatrudnienia dla pielęgniarek oraz stosowny rozwój zawodowy. W naszym podmiocie leczniczym dążymy do wysokiej jakości  świadczenia usług zdrowotnych w oparciu o profesjonalny personel.

Oferta dla lekarza w trakcie specjalizacji z medycyny rodzinnej.

Lekarzowi deklarującemu przyszłe podjęcie pracy w naszej Przychodni MIL-MED  w Gryficach oferujemy prywatne, dofinansowanie do szkolenia  w formie stypendium.

Prosimy o  osobiste zapoznanie się z warunkami pracy u nas oraz spotkanie z naszym zespołem lekarzy i pielęgniarek. Po podjęciu pracy w naszej Przychodni rodzinnej zapewnimy mieszkanie służbowe.

Już dzisiaj chętnie zaoferujemy zatrudnienie w niepełnym wymiarze godzin.

Miło nam przedstawić propozycję zatrudnienia lekarzy rodzinnych w ZOZ MIL-MED. w Gryficach.

Specjalizujemy się w kompleksowym świadczeniu usług zdrowotnych w zakresie podstawowej opieki zdrowotnej, pielęgniarskiej długoterminowej  opieki domowej oraz Hospicjum domowego. Posiadamy własny transport medyczny.

Jesteśmy  życzliwym i świetnie współpracującym od wielu lat zespołem  lekarzy, pielęgniarek i personelu administracyjnego.

Do swojej pracy podchodzimy z pasją,  pełnym zaangażowaniem i profesjonalizmem. Nasza praca jest dobrze zorganizowana i systematyczna. W pełni wykorzystujemy nowoczesne rozwiązania organizacyjne, techniczne i informatyczne.

Aktualnie w Gryficach przy ul. Dworcowej 21/1 oferujemy do wynajęcia wyposażone gabinety lekarskie z naszym wsparciem organizacyjnym i logistycznym.

W nowej Przychodni poszerzamy ofertę świadczonych usług medycznych.

Chętnie nawiążemy współpracę z lekarzami specjalistami z terenu innych ośrodków medycznych planujących  prowadzenie swoich prywatnych praktyk w Gryficach.

Codziennie dokładamy wszelkich starań, aby zagwarantować Naszym pacjentom dopasowaną do ich potrzeb, kompleksową opiekę medyczną, psychologiczną i doradczą.
Przychodnie rodzinne
Kontakt

ZOZ MIL-MED Sp. z o.o.
72-300 Gryfice, ul. Ruta 8
tel. 91 384 68 50
e-mail: ruta@mil-med.pl