Zakład Opieki Zdrowotnej MIL-MED Gryfice.

Przychodnia MIL-MED

  Uwaga! Poszukujemy lekarza ze znajomością języka ukraińskiego, kontakt z MIL-MED: tel. 91 384 5865, tel. 91 384 6850. Serdecznie zapraszamy! 

  Przychodnie w Gryficach: ul. Ks. Ruta 8  91 384 6850 oraz ul. Dworcowa 21/1  91 384 6855  Pn. - Pt. od 8:00 do 18:00. Rejestracja od godz. 8.00 

 

AKTUALNOŚCI

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

Mamy koniec listopada. Święta tuz, tuż. Już od dzisiaj możemy żyć świąteczną atmosferą, jeżeli sobie na to pozwolimy, jeżeli nie ulegniemy pokusie kupowania wszystkiego w nadmiarze. Przygotowania do świąt mogą być meczące, ale mogą też być radosne.

Często obiecujemy sobie, że tym razem będzie inaczej. Będziemy mniej zmęczeni, będzie mniej pracy, szykowania, a potem wpadamy w znany od lat schemat i znowu jest tak samo. Właściwie najbardziej przyjemne jest oczekiwanie na święta, wyobrażanie sobie tej cudownej atmosfery wybaczania, wzruszeń, miłości i harmonii. Wszystko ma być idealne i jesteśmy przekonani, że ten ideał zależy od nas. Jeśli się nie postaramy, nie przewidzimy wszystkich trudności, to nic się nie uda.

Świąteczna atmosfera jest w nas i to od nas emanuje dobra energia, poczucie akceptacji, zgody na to, co jest tu i teraz. Cieszmy się tym, co mamy. Jeżeli z miłością spojrzymy na naszą choinkę, ozdoby, to zobaczymy, że jest ich tak wiele, że musimy wybierać te, które w tym roku wykorzystamy. Być może dokupimy tylko kolorowe wstążki, przyniesiemy gałązki ze spaceru po parku i to zrobi nam świąteczny nastrój. To prawda, że jesteśmy narodem gościnnym i w święta stół musi być zastawiony wieloma potrawami. Ale czy naprawdę musi?

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna

wyniki online milmed

W celu pobrania wyniku badania należy wejść na stronę www.mil-med.pl i zakładkę „wyniki badań”, lub bezpośrednio korzystając z adresu: https://wyniki.synevo.pl/.

Pole służące do logowania znajduje się w środku pod ilustracją paragonu „Paragon z jednorazowym kodem dostępu”.
W polu logowania należy w pierwszej pozycji wprowadzić Pesel.
Poniżej, w drugiej pozycji, należy wpisać kod dostępu otrzymany w wiadomości SMS.
Następnie należy kliknąć „Zaloguj”.

  • Po zalogowaniu wynik widoczny jest automatycznie, z możliwością pobrania go w pliku PDF. Aby wydrukować wynik badania, należy kliknąć „Pobierz raport PDF”.
  • Kod dostępu jest ważny 60 dni i za jego pośrednictwem można logować się dowolną ilość razy.

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna

Narodowy Fundusz Zdrowia uruchomił Teleplatformę Pierwszego Kontaktu (TPK). Działa na podobnych zasadach jak nocna i świąteczna opieka zdrowotna, z tą różnicą, że konsultacje udzielane są przez telefon. NFZ Dzwoniąc pod bezpłatny numer TPK - 800 137 200, pacjenci mogą otrzymać niezbędną pomoc medyczną między godz. 18 a 8 rano oraz w weekendy i święta.

Teleplatforma jest czynna od poniedziałku do piątku od godz. 18:00 do 8:00 rano kolejnego dnia, czyli po godzinach pracy porani Podstawowej Opieki Zdrowotnej. Działać będzie również całodobowo w sobotę, niedzielę i święta. Obsługa pacjentów odbywa się w językach: polskim, angielskim, rosyjskim i ukraińskim.

Połączenie z numerem TPK jest bezpłatne i może być wykonane tylko z Polski, ponieważ platforma jest przeznaczona dla osób ubezpieczonych i mieszkających w naszym kraju. Kontaktując się z TPK, otrzymasz poradę pielęgniarki/położnej, lekarską w formie telekonsultacji.

Podczas połączenia w razie potrzeby, personel medyczny może wystawić e-receptę, e-skierowanie lub e-zwolnienie. Wszystko cyfrowo i bez potrzeby udawania się do placówki.

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna

Przychodnia MILMED Dworcowa 01Punkt szczepień ZOZ MIL-MED w Gryficach, ul. Dworcowa 21/1 zaprasza dziewczęta z powiatu gryfickiego urodzone w 2009 i 2010 roku na bezpłatne szczepienie przeciw HPV przeprowadzane w dniu 25.09.2021 r.

Uwaga obowiązuje wcześniejsza rejestracja na tel. 511 451 935 lub 913846850 lub 913845865.

W czasie rejestracji prosimy o podawanie telefonów kontaktowych.

 

Administracja ZOZ MIL-MED

 

 

 

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna

punkt szczepien covid19Informujemy  pacjentów ZOZ MIL-MED, że nadal prowadzimy   szczepienia  przeciwko COVID-19 w naszym punkcie szczepień w Gryficach, przy ul. Dworcowej 21/1.

Zapisy pacjentów prowadzimy  w rejestracji Przychodni przy ul. Ks. Ruta 8, tel.  91 384 6850  oraz przy ul. Dworcowej 21/1, tel. 91384 5865.

 Aby się zapisać na szczepienie wystarczy nam podać swój PESEL oraz telefon kontaktowy.

Aktualnie wykonujemy szczepienia preparatem dwudawkowym Pfizer/BioNTech. W naszym punkcie  kwalifikację  do szczepień  prowadzą wyłącznie  lekarze.

Kontakt telefoniczny+48 91 384 68 50
Wyślij wiadomośćruta@mil-med.pl
Odwiedź nasul. Ks. Ruta 8, 72-300 Gryfice