72-300 Gryfice, ul. Ks. Ruta 8 +48 91 384 68 50

Informujemy pacjentów, którzy dokonali wyboru Przychodni Rodzinnej MIL-MED w Gryficach i lekarza rodzinnego  Piotra Grybowskiego, że w przypadku dalszego leczenia się  w naszej Przychodni nie zachodzi pilna potrzeba wypełniania nowych deklaracji.

Dotychczasowe deklaracje zachowują ważność i pacjent ma prawo do dalszego leczenia w Przychodni MIL-MED. Informujemy, że podejmujemy działania do pozyskania nowych  lekarzy rodzinnych. Prosimy naszych pacjentów o pomoc w dotarciu z tą informacją do znanych Wam lekarzy, którzy mogliby się podjąć współpracy z nami.

Administracja ZOZ MIL-MED  w Gryficach

Informujemy, że w sobotę, dnia 18 marca 2023 roku pożegnaliśmy uroczyście Doktora Piotra Grybowskiego.

Uroczystość pogrzebową Doktora Piotra Grybowskiego – wieloletniego lekarza rodzinnego Przychodni MIL-MED w Gryficach  rozpoczęła Msza święta  w  Kościele Parafii pod wezwaniem św. Rafała Kalinowskiego w Nowogardzie.

Mszę świętą żałobną odprawił oraz przewodniczył ceremonii pogrzebowej  przyjaciel lekarza  i były jego pacjent Ks. Stanisław Krzyżanowski – proboszcz Parafii w Pobierowie.

Piotra Grybowskiego pożegnała przede wszystkim pogrążona w rozpaczy Rodzina oraz bardzo liczne grono pacjentów, lekarzy, pielęgniarek i personelu niemedycznego Przychodni Rodzinnej MIL-MED   w Gryficach, w której przez ostanie 12 lat pracował.

Był kompetentnym, życzliwym,  pracowitym i  poświęcającym  się pracy lekarzem rodzinnym . Dla pacjentów i współpracowników Był człowiekiem dobrym jak przyjaciel.

 W celu pobrania wyniku badania należy wejść na stronę www.mil-med.pl i zakładkę „wyniki badań”, lub bezpośrednio korzystając z adresu: https://wyniki.synevo.pl/.

Pole służące do logowania znajduje się w środku pod ilustracją paragonu „Paragon z jednorazowym kodem dostępu”.
W polu logowania należy w pierwszej pozycji wprowadzić Pesel.
Poniżej, w drugiej pozycji, należy wpisać kod dostępu otrzymany w wiadomości SMS.
Następnie należy kliknąć „Zaloguj”.

Codziennie dokładamy wszelkich starań, aby zagwarantować Naszym pacjentom dopasowaną do ich potrzeb, kompleksową opiekę medyczną, psychologiczną i doradczą.
Przychodnie rodzinne
Kontakt

ZOZ MIL-MED Sp. z o.o.
72-300 Gryfice, ul. Ruta 8
tel. 91 384 68 50
e-mail: ruta@mil-med.pl