72-300 Gryfice, ul. Ks. Ruta 8 +48 91 384 68 50
Informujemy, że w Przychodni Rodzinnej MIL-MED. w Gryficach przy ul Dworowej 21/1 uruchomiony został gabinet badań USG. 
 
Badania wykonuje lek. med. Małgorzata RACHWALSKA – specjalista radiologii i diagnostyki obrazowej. 
 
Badania pacjentów zadeklarowanych do lekarzy rodzinnych MIL-MED. są wykonywane bezpłatnie na podstawie skierowania lekarzy.
 
Telefoniczna informacja i rejestracja pacjentów do badania w czasie pracy przychodni: tel. 91 384 6855 lub tel. 780 128 888.
 
 

Kto może skorzystać z badań?
Program skierowany jest do Polaków, którzy skończyli 40 lat i nie korzystali wcześniej z programu Profilaktyka 40 PLUS lub skorzystali z niego, ale minęło co najmniej 12 miesięcy od pierwszych badań w ramach programu. 

Warto pamiętać, że program będzie realizowany tylko do końca czerwca br.

Gdzie ? 
  • DIAGNOSTYKA S.A., Gryfice, ul. Niepodległości 82, tel. 799356685 
  • ALAB Laboratoria Sp. z o.o., Gryfice, ul. Pocztowa 6 , tel. 91 307 94 86 
Na podstawie Ustawy o podstawowej opiece zdrowotnej (Dz. U. 2017 poz. 2217 i  Dz. U. z 2022 r. poz. 2527) Zakład Opieki Zdrowotnej MIL-MED w Gryficach dostosowuje swoją działalność leczniczą do obowiązujących wymogów i tworzy tzw. ZESPÓŁ POZ. 
 
W skład ZESPOŁU  wchodzi: lekarz,  pielęgniarka i położna podstawowej opieki zdrowotnej.
 
Od 1 kwietnia 2024 r. obowiązki położnej w ZOZ MIL-MED. obejmuje mgr Iwona SOSNOWSKA - specjalista pielęgniarstwa położniczego i pielęgniarstwa rodzinnego.
W celu spełnienia wymogów NFZ prosimy NASZE PACJENTKI o podpisywanie aktualnych  deklaracji wyboru położnej podstawowej opieki zdrowotnej w Przychodniach Rodzinnych MIL-MED przy ul. Ks. Ruta 8 i Dworcowej 21/1.

Zapraszamy Pacjentów zapisanych  do lekarzy i pielęgniarek rodzinnych  Przychodni Rodzinnych  MIL-MED w Gryficach do korzystania z naszych bezpłatnych  świadczeń  z zakresu profilaktyki i promocji zdrowia.

- poradnictwo dietetyczne

- pielęgniarskie poradnictwo z zakresu opieki pielęgnacyjnej i leczenia ran i odleżyn

- pielęgniarskie poradnictwo z zakresu leczenia chorób cukrzycy

- profilaktyczny program Chorób układu krążenia dla pacjentów w wieku 35 do 55 lat

ZAPROSZENIE PACJENTÓW PRZYCHODNI RODZINNEJ MIL-MED W GRYFICACH DO UDZIAŁU W BEZPŁATNYM PROGRAMIE PROFILAKTYKI CHORÓB UKŁADU KRĄŻENIA.

Program profilaktyki ChUK jest dla Ciebie, jeśli spełniasz wszystkie te warunki:

  • masz od 35 do 65 lat
  • nie masz cukrzycy, przewlekłej choroby nerek, rodzinnej hipercholesterolemii ani niektórych chorób układu krążenia (jeśli na nie chorujesz, dowiesz się od lekarza, czy możesz wziąć udział w programie)
  • nie korzystałeś lub nie korzystałaś z badań w ramach tego programu w ciągu ostatnich 5 lat.

Lekarz lub pielęgniarka Przychodni rodzinnej MIL-MED  przeprowadzi z Tobą wywiad i skieruje Cię na badania (pomiar ciśnienia tętniczego krwi oraz badania biochemiczne).

Strona 1 z 2

Codziennie dokładamy wszelkich starań, aby zagwarantować Naszym pacjentom dopasowaną do ich potrzeb, kompleksową opiekę medyczną, psychologiczną i doradczą.
Przychodnie rodzinne
Kontakt

ZOZ MIL-MED Sp. z o.o.
72-300 Gryfice, ul. Ruta 8
tel. 91 384 68 50
e-mail: ruta@mil-med.pl