Zakład Opieki Zdrowotnej MIL-MED Gryfice.

Przychodnia MIL-MED

  T E L E P O R A D Y kontakt z MIL-MED , tel. 91 384 6850, tel. 91 384 6855, tel. 571 422 445. Serdecznie zapraszamy! 

   Przychodnia  MIL-MED Gryfice, ul. Księdza Ruta 8      Poniedziałek - Piątek od godz. 7:15 do 18:00      Rejestracja od godz. 8.00 tel. 91 384 68 50

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Do Państwa dyspozycji doświadczone pielęgniarki rodzinne

Do świadczeń pielęgniarki ma prawo każdy ubezpieczony, który złożył deklarację wyboru. Obowiązują tutaj identyczne zasady wypełniania deklaracji jak do lekarza POZ.

Opieka sprawowana przez pielęgniarki środowiskowe - rodzinne od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00-18:00 - w pełnym zakresie.

W pozostałych godzinach w dni powszednie oraz w soboty, niedziele, święta i dni ustawowo wolne od pracy, zlecone przez lekarzy ubezpieczenia zdrowotnego oraz w zakresie zapewniającym kontynuację niezbędnych zabiegów, wynikającym z procesu leczenia i pielęgnacji nad przewlekle i obłożnie chorymi po uzgodnieniu z pielęgniarkami.

Nasz zakład współpracuje ze wszystkimi lekarzami ubezpieczenia zdrowotnego naszego regionu.

Rejestracja pacjentów do pielęgniarki może odbywać się osobiście, telefonicznie lub za pośrednictwem osób trzecich.

W schorzeniach ostrych i nagłych porada winna nastąpić w dniu zgłoszenia. W schorzeniach przewlekłych pielęgniarka rodzinna uzgadnia termin wizyty z ubezpieczonym.

Opiekę sprawuje doświadczony zespół pielęgniarek środowiskowo - rodzinnych. Nasz zakład świadczy usługi pielęgniarskie nieprzerwanie od 2001 roku. ZAPRASZAMY.